Avrupa Ligi 2.Tur İlk Maç | Atletico Madrid 1-1 Galatasaray | 18 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2.Tur İlk Maç | Atletico Madrid 1-1 Galatasaray | 18 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 2.tur İlk Maç | Atletico Madrid - Galatasaray | 18 Şubat | 22.05 |

Galatasaray deplasmanda 4-1 kazanır.. Şaka yapmıyorum, abartmıyorum..

Deplasmanda patlama yapacağız.. Mehmet Topal, Elano, Neill kesinlikle oynamalı.. 3 bankom bu..

Cevap: Avrupa Ligi 2.tur İlk Maç | Atletico Madrid - Galatasaray | 18 Şubat | 22.05 |

bu macta ins. mustafa sarp oynamaz. baris-elano-topal olursa orta uclude daha iyi olur bence. baris iyi diye yazmiyorum ama en azinda pres yapar.ins. puan yada puanlara goneriz

Avantajlı bir skorla döneceğimize inanıyorum.

Galatasaray deplasmanda 4-1 kazanır.. Şaka yapmıyorum, abartmıyorum..

Deplasmanda patlama yapacağız.. Mehmet Topal, Elano, Neill kesinlikle oynamalı.. 3 bankom bu..

Yok o kadar olmaz:D Deplasmanda beraberlik süper bir sonuc olur ama fark atamayiz. Ben artik totem yapacam ya. Ümitsiz oldugum her maci aliyoruz. Ne zaman kötü yenecegiz diyorum olmuyor.

Onurcum ozaman şöle baya kötü yenilecegiz diye düşünsen olur mu birsüre :D

Vallahi deplasmandaki maçta avantajlı bir skorla dönebiliriz. Fakat bu kolay gol yeme kimliğimizi üzerimizden atmamız lazım. Yoksa eleme usulü maçlarda Antalyaspor maçındaki gibi başarısızlığımıza bir yenisini ekleriz.

Hayal edeyim: ilk maci 3-0 alirsak, ve isi Madrid'te bitirsek ne güzel olurdu :eek:

Deplasmanda gol atmamız lazım.

Bu maça kalp dayanmaz sanırım.Necatiyi bile tutamadık Aguero'yu nasıl tutacağız bakalım.Maradonanın damadı adam :D .Bu arada At.Madrid'in Barcelona maçı var.İnşallah sakatlık çıkar o maçta.

sol tarafi hakan caner

sag tarafida sabri keitayla cökertirsek cok rahat aliriz maci

aguero falan hikaye olur

1-1 tarzı bi skorla dönersek muhteşem olur kanımca.

Gören A.Madrid'i her maç 3-4 gol atıyor sancak. Bireysel hatalar minimum olursa ve her devre başlarda pres yaparsak alırız maçı. Kaybedip şansımızın olmadığı düşünenlerin isimlerini toplayacağım maç sonucu güzel eğlence olcak.

Geçen seneki gibi Avrupa maçlarında başkalaşım geçirirsek ve orada yaptığımız skor koruma içgüdüsünden vazgeçersek Atletico'yu elemek yapamayacağımız iş değil.

Antalya maçına fazla takılmayın derim.3 kere geldiler 2si gol oldu.Mustafa Sarp biraz becerikli olsa 5-6 olurdu.

Üst Alt