Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş Maçı | Fenerbahçe 1-1 LOSC Lille | 25 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş Maçı | Fenerbahçe 1-1 LOSC Lille | 25 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş Maçı | Fenerbahçe 1-1 LOSC Lille | 25 Şubat | Maç Son

Sizin neyinize Avrupa Kupası. Hadi yallah.

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş Maçı | Fenerbahçe 1-1 LOSC Lille | 25 Şubat | Maç Son

O angutların alayını samandıra'da gördüm,hepsi 16 yaşında tipler.Ondan sonra anlam verebildim,nasıl bu kadar saçmaladıklarına..

16dan bile daha küçükler vardı gözlerime inanamadım..Bildiğimiz çocuk yaa,genç delikanlı falan değil..

Bu ligde KASAPLAR olduğu sürece Avrupa'da bir halt yapamayız..

Galatasaray'a bakıyorsun takımın yarısı sakat

fenere bakıyorsun takımın yarısı sakat

oyuncular nerde sakatlanmışlar ligde

sanki turu geçmişizde milletle dalga geçiyoz

Bilica'nın yaptığını gördünüz mü yine son dakikada ?

Allah kahretmesin be çok moralsizim sevinemiyorum şunların mağlubiyetine ya...

TFF'ye çok pis sövesim var ya of :mad:

Aglanacak halimize guluyoruz.Turkiye'nin iki buyuk takiminin Avrupa'da oynadigi topu goruyoruz.Yazik yazik cok yazik.

sanki turu geçmişizde milletle dalga geçiyoz

eeeee onlarda sanki turu geçmiş gibi tüm stad yediğimiz gollerde halay çeküp attığımız golde üzlüyorlar ya. Valla onların düzeyinemi düşücez derseniz düşerim kardeş laf ettirmem ben GALATASARAY ıma susup sineye çekemem dalgamı geçerim

o değilde antu neden kapanıyor her yenilgi sonrası :D

hep fenerliler başlatıyor şu pisliği ya ne demek stadta halay çekmek Madrid turu geçti diye...

Ali Sami Yende fener elense asla böyle bir pislik yapmayız...

bu fener olduğu sürece aşağılık TFF istediği gibi at koşturur daha çok Beşiktaşa şampiyonluk hediye eder..

antuya girilemiyor.ziyaretçi olarak bağlanamıyor forumlarına.halbuki 1-0 öndelerken ve biz elenmişken ana baba günüydü şimdi noldu game overmı oldunuz antulular

iyi bari moral oldu.lige yansırdı eleselerdi

Fener benide yanılttı ,, yazıklar olsun ulan Lille den daha üstündünüz...

Hadi biz Barça'yı yenen takıma yenildik ya bunlar , rezil kepazeler.

onlar antu değil angut :asd:

Bu yazımı okuyan ne kadar angut ve ziyaretçi varsa ..

:ka21:

bizi hakem yaktı sizi kim yaktı canlarım..

Üst Alt