Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Maccabi Netanya 1-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Maccabi Netanya 1-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Maccabi Netanya - Galatasaray | 30 Temmuz

artik bu maclarda keita ve leoyu görmek isitiyorum yav, ezikler daha 2gün önce adam getirdi brezilyadan bugün maca cikariyorlar adamlari, biz ise hep lig baslayinca oynatiyoruz yeni transferlerimizi ne alakaysa....

artik bu maclarda keita ve leoyu görmek isitiyorum yav, ezikler daha 2gün önce adam getirdi brezilyadan bugün maca cikariyorlar adamlari, biz ise hep lig baslayinca oynatiyoruz yeni transferlerimizi ne alakaysa....

Onların ligleri devam ediyormuş sanırım o yüzden hazır geldiler. Biz oyuncularımızı Avrupa'dan getirdiğimiz için hazır değillerdi.

JOGA BONITO !!! KADER KEITA

610x.jpg

Keita'nın adını UEFA sitesinde göremedim. Son güncelleme 25 Temmuz diyor ama Keita'nın adı yok.

Onların ligleri devam ediyormuş sanırım o yüzden hazır geldiler. Biz oyuncularımızı Avrupa'dan getirdiğimiz için hazır değillerdi.

Sadece hazır gelmeleri olayı değil prensip meselesi Daumda mevcut olmadığından böyle şeyler normal karşılamak gerekir. Takımla yeterince antreman yapmayan adama zor forma verir Rijkaard.

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Maccabi Natenya - Galatasaray | 30 Temmuz

1 'incisi server kim ?

2 'incisi 4-4-2'de ters ayaklı oyuncuların ters kanatlarda işi ne ?

3 'üncüsü Keita'nın ne işi var forvette.

4 'üncüsü Arda, 4-4-2'nin orta alanında nasıl oynatacak ?

5 'incisi o kadronun üstünde sittin sene uğraşsan 4-3-3 yapamazsın.

1. server (servet) ben yanlışlıkla bir harfi yanlış yazmış olmam enteresan deil ama senin o harfin ne olması gerektiğini anlayamaman enteresan. [Mod tarafından düzeltildi]

2.Serdar dikkatini çektimi bilmiyorum tobol maçında ilk yarıda solda ikinci yarıda sağda görev aldı oyuncular yer değiştirebiliyor;)

3.keita ofansif bir oyuncu lincoln bile forvette oynarken o neden oynamıyoru zaten forvette çıkıcak

4.ofansif orta saha defansif orta saha diye bir kavram vardır bilmiyorum hiç duydunmu?

5.Sana sayılara takılma demiştim bu kadronun 4-3-3 oynamıyacağına inanıyorsun keitanın forvette ne işi var diosun o zaman keita olmucaksa senin dediğine göre baros tek kalıyor ve 4-5-1 oluyor sistem, sen bence git bir taktik dersi al orta sahada 5 kişi görüne bilirsin ama 2 tanesi ofansa dönük oynarsa ordan 4-3-3 çıkartırsın ;)

Açıkcası Keita'nın bu maça ilk 11 de başlıyacağını sanmıyorum.Bir ihtimal maçın ikinci yarısında oyuna dahil olabilir...

Keita oynayacak büyük ihtimal LİG TV maç hakkında yorumlar yaparken muhabir öyle dedi ,bence de oynar zaten . leo franco da girsin artık şu takıma

Ilk 11 de baslamasa bile ikinci yari kesin girer. Izleyelim bizim karaoglani cok merak ediyorum. Costur bizi Keita..

Abdul Kader Keita La lay la la lay la la lay la la lay la la lay, la la lay la la lay la la lay la la lay la la lay la la lay la la lay

Leo'yu bekletirler bence bu turda da 1 dahaki tur artık tam kadro çıkarız bence..

[mod tarafından silindi] İsraillilere acı bir yenilgi tattırmak gerek,as kadro çıkarırsa Rijkaard farka gideriz diye düşünüyorum.

Irkçılık yok lütfen arkadaşlar!!!

Tepkinizi İsrail hükümetine gösterebilirsiniz. Ama genelleme yapmayalım lütfen..

Üst Alt