Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 1 Fenerbahçe | 22 Ekim | Maç Sonu.. - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 1 Fenerbahçe | 22 Ekim | Maç Sonu..

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 0 Fenerbahçe | 22 Ekim | TNT | İlk Yar

bu emrenin hep yaptığı bişey var göbekden dalıp yayın önüne dikine paslar atıyo vede sürekli ordan ver kaç yapıyo çoğuz zamanda tehlikeli oluyor

pazar günki maçda M.TOPALIN oynaması şart

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 0 Fenerbahçe | 22 Ekim | TNT | İlk Yar

arkadaşlar yasal yayını ihlal eden kanal hangisi ? inş bizim maçıda verir :)

emre tilev yarim saatdir digitürke salliyor :D

sifresiz yayinliyorlar ya ondan mahkemeye vercez felan biseyler sayikliyor :D

Shakhtar Donetsk 3 - 0 Toulouse

Sampiyonlar ligine katilamiyorlar ama uefada öne gelene fark atiyorlar...

Maç digiturk 54.kanalda TNT'den açık veriliyor, Emre Tilev mahkemelerde süründürcez diyor :D

Kazim fortvette cok etkili su ana kadar. Hemen hemen her pozisyonun icinde var.

Steaua inanılmaz kötü bir takım. Geçen seneki takım nerde bunlar nerde..Ortasaha yeteneksizler ordusu.

Kazim fortvette cok etkili su ana kadar. Hemen hemen her pozisyonun icinde var.

Kazımmı? Bu takıma karşı ben oynasam en az 2 gol atmıştım.En azından santosun kaçırdıklarını atardım.Son zamanlarda izlediğim en kötü takım steaua.

Şu D-Smart - Digitürk olayını anlamadım. Detaylı açıklayabilir misiniz ?

Üst Alt