Avrupa Ligi Play-Off | Sion 0 - 2 Fenerbahçe | Maç Sonu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi Play-Off | Sion 0 - 2 Fenerbahçe | Maç Sonu

Cevap: Avrupa Ligi Play-Off | Sion 0 - 2 Fenerbahçe | 20 Ağustos | 21:30

Guiza'nın kaçırdığı gol ne öyle ya,yerlere yattık burda. :D:D

Bizim 5 attığımız takıma iki attılar burda silahlar patladı iyimi..

Ulan sion ulan fener gece gece beni 160 tlden ettiniz.

Tek maça kalmıştım golüstü:mad::mad::mad:

Günyüzü görmeyisin fener:cool::cool::cool:

İgrenç ötesi bir maçtı her iki tarafta futbol için sahada değildi bitsede gitsek havalarındaydılar.

Oda birseymi ben Roma yüzünden 2 bin eurodan oldum , 8 macin 7 si tuttu bi su romalilar tutmadi son 20dk 3-1 öndeydiler bide :mad:

GSCimbom OLARAK HAKARETE KARSIYIZ! HANGİ TAKIMA OLURSA OLSUN LÜTFEN HAKARET ETMEYİN!

Bugün maçta Emre Tilev Santosa yapılan bir faulden sonra "Onu futbol kuralları içersinde durdurmak imkansız" dedi ve yerlere yatmaya başladım :D Bizim Keita ne acaba ? :asd:

Cevap: Avrupa Ligi Play-Off | Sion 0 - 2 Fenerbahçe | Maç Sonu

güzel Fb de geçti turu 6 x 3 18 maç izlicez garanti..

FB ve GS de turu geçerler BJK belki 3 olur kısaca en az 20 - 25 arası maç var 34 de lig off süper olacak bu sene :)

Guiza'yı tekrar kaybettik.Başımız sağolsun :asd:

Kazım'ın boş kaleye attığı golde ilk o yakındı topa ama gene boş kaleye kaçırırım mazallah diye Kazıma bıraktı :asd:

Bizim 5 attığımız takıma iki attılar burda silahlar patladı iyimi..

Sizin Ali Samiyende 5 Attiginiz takima biz deplasmanda pek de kendimizi kasmadan rahat bir futbolla 2 gol attik,en az 8-10 tane de kacirdik. Yanlis hatirlamiyorsam Galatasaray Siona gecen sene Isvicrede 3-2 Yenilmisdi. Buna sevinecek deyilim,Sion ne Galatasarayin ne de Fenerbahcenin rakibi olamaz,ustelik kim olursa olsun Avrupada Hem Galatasarayi hem de Kanaryami desteklerim.

Ama Bu isin Kadikoyu de var.orda 2 attiysak merak etme Kadikoyde de en az sizin Sami Yende attiginiz 5 den geri kalmayiz...

Herkesin Ramazan Bayramini kutlar , Hem Galatasaray hem de Fenerbahceme Avrupada ve ligde basarilar dilerim...

Allah yardimcimiz olsun...

Sizin Ali Samiyende 5 Attiginiz takima biz deplasmanda pek de kendimizi kasmadan rahat bir futbolla 2 gol attik,en az 8-10 tane de kacirdik. Yanlis hatirlamiyorsam Galatasaray Siona gecen sene Isvicrede 3-2 Yenilmisdi. Buna sevinecek deyilim,Sion ne Galatasarayin ne de Fenerbahcenin rakibi olamaz,ustelik kim olursa olsun Avrupada Hem Galatasarayi hem de Kanaryami desteklerim.

Ama Bu isin Kadikoyu de var.orda 2 attiysak merak etme Kadikoyde de en az sizin Sami Yende attiginiz 5 den geri kalmayiz...

Herkesin Ramazan Bayramini kutlar , Hem Galatasaray hem de Fenerbahceme Avrupada ve ligde basarilar dilerim...

Allah yardimcimiz olsun...

gerçekten murat bey fenerin geçen seneki maçlarını hatırlıyorum da aman nazar değmesin daha alex yok bir sürü eksik var mehmet topuz ve özer de gelirse daha iyi oynayacağız inanıyorum GSyide tebrik ediyorum yalnız sivasspora da değinmek isteyeceğim bizim yokluğumuzu iyi değerlendiremediniz ne yazıkki bu sene sizin bjk ile esamenizi okutmayacağız allahın ezikleri

R.carlosu gördükçe Hakan balta'nın ne kadar mükemmel bir oyuncu olduğunu daha iyi anlıyorum :D

fenerde en çok beyendiğim ve galatasarayda olmasını istiyeceğim tek oyuncu var oda gökhan gönül.Bu adam fenerde olmasa fener çok gol yer.

Üst Alt