Avrupa Ligi Son 32 Kura Çekimi | 17 Aralık - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi Son 32 Kura Çekimi | 17 Aralık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Su sampiyonlar ligindeki gruplardaki 4-4 ayrimi bilmiyordum , su maci kazansak ciddi sekilde sansimiz vardi ilk 4 te olmak icin

4 tane seribasi gelecek.

Brrügge 6 puan
Inter 8 Puan
Napoli 9 Puan
Benfica 4 Puan
Galatasaray 4 Puan
Shaktar 5 Puan
Pilzen 4 Puan
Valencia 5 Puan

Napoli 9
Inter 8
garanti seri basilar.

Brügge 6 Puan ile tamamladi
Biz 4 Puan ile tamamladik.

Benfica seri basi olmasi imkansiza yakin. . Keske brügge,pilzen,benfica seri basi olup ceksek.

Benfica 7 banko yapar
diğer takım da plzen ya da brugge olsa bari shaktar , valencia olmasın.

Ingilizler PLye odaklanirsa fazla kasmazlar. Inter puan kasmak icin asilir. Napoli ve Milan da asilacaktir. Abartilacak kadar kotu kadromuz yok. Forvet ve stoper transferlerini nokta atisi yaparsak her takima karsi sansimiz var. 2 transfer de yapilmazsa zaten ortada ne yonetim ne hoca kalir.
Daha once de yazdigim gibi in imkan olsa 2 forvet 1 stoper 1 orta saha alirdim. Forvet gelince bence Gary daha randimanli olacaktir.

Grup 1 ve 2 leri eslesse (esit sayidalar) , sampiyonlar liginin 3 unculeri birbiriyle eslesmek zorunda kalirdi

O yuzden sampiyonlar liginin 8 tane 3 uncusunu de 4-4 seklinde ikiye bolmusler , ve iyi olan 4 u avrupa ligi grup liderlerine katmislar ve ust grup yapmislar

Kalan yani diger 4 tane 3 uncu ve avrupa ligi ikincileri de alt grup olmus

Ben oyle anladim konusmalardan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt