Avrupa Ligi'nde Diğer Maçlar - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arsenal sevilla chelsea en büyük kupa adayları cl den gelen takımlar gelmeden şu anlık kazara psg falan gelirse değişir

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cok cok cok daha iyisi olacaka keske Pep alsa tam Pep futbolcusu KDB'nin daha gole yakin olani

Klopp alirsa da enteresan bir Firmino veliahti olabilir

Millet Almanya bitik falan diyor ama kendisi en iyi U20 topcu zannimca

bence de bitik. 2009 U21 kadrosuna bakmanı öneririm. Şu anda eskisi kadar iyi değiller. Fransa,İspanya,İngiltere çok daha iyi.

Ancak böyle 2-3 oyuncusu var elbette. Hamburg'lu Fiete-Arp mesela.

bence de bitik. 2009 U21 kadrosuna bakmanı öneririm. Şu anda eskisi kadar iyi değiller. Fransa,İspanya,İngiltere çok daha iyi.

Ancak böyle 2-3 oyuncusu var elbette. Hamburg'lu Fiete-Arp mesela.

Ne bitigi yaw sol bek yok sadece hepsinin asiri genc olmasina gerek yok ki. Fiete-Arp'i ben insanlarin begendigi kadar begenmiyorum ne yalan soyleyeyim. Ama onumuzdeki Avrupa Sampiyonasi ve Dunya Kupasi'nda etkili olmak icin 25-26 hatta 28 yasinda olmasi yeterli futbolcularin.

Ter Stegen, Kimmich, Süle, Rüdiger, Tah, Weigl, Emre Can, Goretzka, Havertz, Sane, Brandt, Werner falan hep cok iyi ve 25 yas alti futbolcular. Sadece sol bek eksikligi var takimda.

Hummels, Kroos, Ilkay, Reus, Muller falan da cok yasli degil, oynayacaklardir bu turnuvalarda.

Ne bitigi yaw sol bek yok sadece hepsinin asiri genc olmasina gerek yok ki. Fiete-Arp'i ben insanlarin begendigi kadar begenmiyorum ne yalan soyleyeyim. Ama onumuzdeki Avrupa Sampiyonasi ve Dunya Kupasi'nda etkili olmak icin 25-26 hatta 28 yasinda olmasi yeterli futbolcularin.

Ter Stegen, Kimmich, Süle, Rüdiger, Tah, Weigl, Emre Can, Goretzka, Havertz, Sane, Brandt, Werner falan hep cok iyi ve 25 yas alti futbolcular. Sadece sol bek eksikligi var takimda.

Hummels, Kroos, Ilkay, Reus, Muller falan da cok yasli degil, oynayacaklardir bu turnuvalarda.

Şu andaki jenerasyon zaten iyi ama bahsettiğim u21 düzeyi. Bu üç ülkenin gerisinde kabul etmek lazım. Hatta İtalya bile hiç fena gelmiyor. 2 turnuva daha götürür bu kadro ama 2024 ve sonrası sıkıntı olabilir.

Bu demek değil ki yine finali falan zorlayamazlar ama kadro olarak geriler bu üç ülkeden. En azından şimdilik.

Trnava ve Anderlecht beni yanıltmadı :D Trnava çok dengesiz,Anderlecht'te leş bir takım.Fener şu haliyle bile şunların arasından sıyrılırsa şaşırmam ama sonuncu olursa da şaşırmam.O derecede dengesiz takımlar var.Anderlecht seri başları arasında en leşler arasına girer

Şu andaki jenerasyon zaten iyi ama bahsettiğim u21 düzeyi. Bu üç ülkenin gerisinde kabul etmek lazım. Hatta İtalya bile hiç fena gelmiyor. 2 turnuva daha götürür bu kadro ama 2024 ve sonrası sıkıntı olabilir.

Bu demek değil ki yine finali falan zorlayamazlar ama kadro olarak geriler bu üç ülkeden. En azından şimdilik.

U21 konusunda hakli sayilirsin da yani illa her topcu o kadar genc parlayacak diye bir sey yok

Almanya ilelebet payidar kalacaktir

Üst Alt