Avrupa Ligi'nde Diğer Maçlar - Sayfa 198 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bizi ilgilendirmeyen bir olay, yarin aksam a.ligi defterini kapatacagimiz için bu saatten sonra kim kime kerkiniyorsa kerkinsin.

Ayrıca böyle şansa da bahta da koyayım.
A.ligine gideriz en taşsaklı grup gelir, tur atlarız yeni sistem getirilmiştir direkt son 16'ya katılırız az rahatlarız deriz barcelona gelir.
Bahtımıza harbi koyayım
Şanssızız gerçekten bu sezon özelinde şans yüzümüze bir kez dahi gülmedi bizim için yazmamıştım sürekli almalarından sıkıldım başka biri almalı artık sevillacup mı burası yav o yüzden yazmıştım renktaş.

Şanssızız gerçekten bu sezon özelinde şans yüzümüze bir kez dahi gülmedi bizim için yazmamıştım sürekli almalarından sıkıldım başka biri almalı artık sevillacup mı burası yav o yüzden yazmıştım renktaş.
herifler a.liginin tiye alindigi zamanlar kastılar ve bir düzen getirdiler.
Bizim tarihteki en buyuk hatamız bunu yapamamak, uefa'yı aldık sıra s.liginde en buyuk sorun bu hayalcilik maalesef.
2012-2013'te de aynını dedim avrupa ligini hedef alıp gerekiyorsa bilerek elenip o sneijder-melo-drogbalı takımla bu kupadan bir kere daha almayı planlayacaktık ama bizim oyunculaein kafasi da bir milyon bogulacaksak buyuk denizde bogulalim fantazisindeydiler. Ya şampiyon olup s.ligine gideriz yada hic gidemeyiz bu mentaliteyle yonetildik yillarca.
Aradan 10 sene geçti avrupa ligini hedef koyduk.
Irk olarak çok amatörlük var bizde ya, boşa yıl geçiyor insan üzülüyor.
Biraz doğru planlama ile bu kupayi en az 1 kere daha alırdık biz simdi kupa değerlenince almaya çalısmak komedi.
Gelecek sene hedef olarak kendimize bir alt kupayı koymamız gerekiyor onun için de ligdeki sıralamayı da artırmamız lazım 1 sene gitmeyelim demek şu andan itibaren en az 2 sene hedefsizlik demek.

Doğru planlamayı yapamıyor adamlar yav.

AL + KL de bu seansta oynanan 8 maçın 7si bitti hepsinde de bugün deplasmanda oynayan takımlar tur atladı. 8 maç uzatmada yine deplasman takımı atlayacak gibi

Üst Alt