Avrupa Ligi'nde Gruplar Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi'nde Gruplar Belli Oldu!

Manu iyi geldi.Umarım AL'yi çok boşlamazlar.Bjk 2 sene önce Feyenoord'a içeride dışarıda çakmıştı.Ukrayna ekibi Zurna da leş bir takım.Fb gruptan 2. çıkar.

Osmanlı; Zürih ve Steaua'yı al aşağı eder.

Konya da en az 5 puan alır gibime geliyor ama çıkacaklarını zannetmiyorum.

Konya 5 puan alamaz Osmanlı da Steaua'ya karşı zorlanır. Turu atlayabilir ama olmadık yerlerinden ter döker.

gruba iyi bakmadı herhalde bazı arkadaslar şikeciler bildigin en kazık gruplardan birine düşmüş

grassophers gibi rize ayarındaki takımı yenmeye benzemez

Lan bir kere de şu leş Hollanda Liginden takım çekmeyin be.Bir tek elle tutulur PSV var o ligde.Onlar da zaten bu eziklerin seviyesinin çok üstünde.Manu da EL de gençlerle oynayacaktır.Yine kedi gibi dört ayak üstüne düşmüşler.Kimse fener maçlarında ibralı pogbalı kadrolar beklemesin.İlk 18 de bile olmaz bu adamlar

Ben hayatımda bunlar kadar Bedevi bir takım görmedim. Burunlarının kaf dağında olmasından geliyor bunlar başlarına :asd22:

Herhalde CL'de olsalarda C grubuna düşerlerdi :D

Bundan daha zoru gelemezdi zira zaten 2 inci kategoriden kuraya girdiler , eger konysapor veya osmanlispor gibi 4 ten girselerdi , 2 inciden gelen zor bir takimla grup daha da zor olurdu

ama kuraya 2 inci kategoriden giren bir takim icin kolay kura denemez , 1 ve 3 teki takimlara bakin , 1 deki en guclu united , 3 te de isimleri bilinen celta belki feyenoord dan onde olabilir

son kategoriden panatinaikos veya hapoel olabilirdi , cektikleri takimi tanimiyoruz pek ,metalist kharkiv havasi var

Daha gecen sene Lokomotiv ve Braga gibi kolay rakipleri cekmislerdi.

Bu gruplari da zor degil.Bir Manu var iste.O da yedek cikacak buyuk ihtimal.

Gecen seneki Celticli Ajaxli dandik gruplarina da CL grubu diyorlardi.Ikisi de gruptan cikamadi.

Klasik fenerli abartmasi.

Daha gecen sene Lokomotiv ve Braga gibi kolay rakipleri cekmislerdi.

Bu gruplari da zor degil.Bir Manu var iste.O da yedek cikacak buyuk ihtimal.

Gecen seneki Celticli Ajaxli dandik gruplarina da CL grubu diyorlardi.Ikisi de gruptan cikamadi.

Klasik fenerli abartmasi.

Hem de ne abartma :D Manu komple yedek çıkacak.Feyenoord desen Ajax kadar leş bir takım.İlla bir tane Hollanda takımı gelmek zorunda bunlara

Üst Alt