Avrupa Ligi'nde Son 16 Eşleşmeleri Belli Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi'nde Son 16 Eşleşmeleri Belli Oldu

prag'lı oyuncular için iyi bir piyasa maçı olacak. liverpool EPL için kastıracaktır ama klopp'u son senesinde avrupa kupasıyla yollayalım şiarıyla hareket ederlerse avrupa ligine de asılır liverpool cephesi.

Liverpool bizi eleyebilirdi hatta fark atabilirdi ok

Ama bayern’le oynadigimiz maclarin ne kadar heyecanli oldugunu cabuk unuttunuz

Inanilmaz zevkli ve heyecanli olurdu liverpool ile oynamak

Ve en azindan ic saha da gücümüzü gösterme sansimiz da olurdu

Benim icin büyük bir hayal kirikligi ve moral bozuklugu oldu

Avrupa kupalari herzaman farklidir benim icin

Liverpool bizi eleyebilirdi hatta fark atabilirdi ok

Ama bayern’le oynadigimiz maclarin ne kadar heyecanli oldugunu cabuk unuttunuz

Inanilmaz zevkli ve heyecanli olurdu liverpool ile oynamak

Ve en azindan ic saha da gücümüzü gösterme sansimiz da olurdu

Benim icin büyük bir hayal kirikligi ve moral bozuklugu oldu

Avrupa kupalari herzaman farklidir benim icin
bjk deplasmanı - lpool - rize -lpool

olacaktı ama fikstürde.

ligi etkilerdi çok net olarak.

işte ona kızıyoruz ya bu paranın olmaması meselesi de değil 35 milyonluk satış yapmış takım avrupaya köhnü yazdıramadı.
İki kulvarı kaldıramayacağımızı kabullenip tercih yapıldı ligi başarıyla almak için yapılan hamle demek ki.
Bunları elerdin paradan ve oyuncudan bağımsız da eleyebilirdik. Skor avantajıyla giden takım press futbolu yapıp geriye boşaltmaz. 1-1'e geldiğinde de tur elimizdeydi hoca da tercih etmemiş demek ki.

3 tane yeni oyuncu bildirebildiği yerde Uefa listeside oynattığın 2 oyuncuyu kaybetmişken bir yerden sonra zaten burası takımın üzerindeki pranga oldu.
Angelino dahil eksiksiz bir takım olabilseydik eğer 3 yeni güç ekleme ve kötü olanları seçme ihtimalimiz olurdu. Zoraki olarak 2 hakkı bek bir hakkı da forvet olarak harcayabilirdik. Ortalama 12 kişiyle falan turnuvaya gidip boşuna parçalanmaya gerek yoktu en iyisi oldu.
Ş.liginde tur atlasak belki boey bile satılmazdı gelecek 10 milyona bile ek takviye yapılıp yola devam edilmeye çabalanırdı da. Dün akşamki turun bedeli 1.4 milyon euro falan. 2 maç oyuncuların maç başı primiyle birlikte yolculuk, konaklama vs derken harcadığımız para bundan fazladır.

Uefa kupası ne zaman eleme turu 3 milyon civarına çıkar sonraki turlarda ş.liginin tam yarısı olup 5'er milyonluk primler dağıtılır o zaman üzerine düşünülecek ahlayıp vahlayacak bir turnuva olur. Ucunda da ş.ligi bileti var zaten. Şu haliyle ligden düşen kulübün 150 milyon sterlin naklen yayın geliri olan 4 ingiliz takımının katıldığı bir turnuvada adamlar senin 10 senede harcadığın parayı tek kalemde harcıyor.
Yarışamazsın, yarışamazsın, yarışamazsın.

Ha kendimize heyecan arıyorsak o başka.

Tmm ustat. haklisin ben korkuyorum.
Kendimizi kucuk gormeyelim onu demek istiyorum. Zaten final falan utopik bir hedefti, hem kadro genisligi acisindan hemde oyun anlaminda hala bazi eksiklerimiz var. Ozellikle defansif oyun planimiz daha gelismedikce Avrupa'da final falan goremeyiz ama boyle Liverpool olsun, Leverkusen ne bilem, bu tarz takimlardan cok cekiniyoruz gibi hal alininca ben yakistiramiyorum bize.

Biz kimseden 8 falan yemeyiz, Besiktas ile bir mi goruyorsunuz bu takimi Allahi seversiniz bu korkakliktan baska birsey degil benim gozumde. Tamam takimin zaaflari var, rotasyon yapacak cok genis kadromuz yok yine elenirdik zaten ama kimseden 8-9 da yemez bu takim.
bu takım 8 de yer 10 da yer okan efendının kapanmayı bilmemesi yüzünden

Liverpool bize gelseydi beşiktaş deplasmanında bizim oyuncuların aklı Liverpool maçlarında olurdu. Beşiktaş dep, Rize, Kasımpaşa dep 3 maçtan 4 ya da 5 puan anca çıkarırdık en az 4 puan kayıp olurdu.

0738e046239b18af4e85e70a06443f9b.jpg

Sol bekte berkanla sağ bekte kaanla 8 numarada demirbayla avrupada vitrin değil rezalet olur sadece. Bu sebeple adam gibi kadro kurmayacaksak boş hayallere gerek yok, liverpool perişan ederdi bizi

Bu ne la neredeyse CL gibi olmuş ne kadar zor bir EL senesi

Bundan sonra çok daha kolay olcak CL'den düşenler falan olmayınca

Bu arada Liverpool'un feci bi sakatlık krizi var ve öncelikleri şampiyonluk olacağı için sürpriz yapma ihtimalimiz olabilirdi. Tabii Boey ve Köhn lazımdı

Üst Alt