Avrupa Ligi'nde Son 16 Eşleşmeleri Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi'nde Son 16 Eşleşmeleri Belli Oldu

Tüm parayı sanchez, torreira ve icardi ye yatırıp abi futbol 11 kişiyle oynaniyormus ee para kalmadı napcaz gibi bir kadro yapılanmamız var. Oyuncular arası standart olmak zorunda .

Korkaklikla ne alakasi var yahu. Rezil olup döndükten sonra neyin prestiji.

15-16 yildir besiktasin rekorunu konusup dalga geciyoruz.

İyiki elenmisiz
Biz kimseden 8 falan yemeyiz, Besiktas ile bir mi goruyorsunuz bu takimi Allahi seversiniz bu korkakliktan baska birsey degil benim gozumde. Tamam takimin zaaflari var, rotasyon yapacak cok genis kadromuz yok yine elenirdik zaten ama kimseden 8-9 da yemez bu takim.

Biz kimseden 8 falan yemeyiz, Besiktas ile bir mi goruyorsunuz bu takimi Allahi seversiniz bu korkakliktan baska birsey degil benim gozumde. Tamam takimin zaaflari var, rotasyon yapacak cok genis kadromuz yok yine elenirdik zaten ama kimseden 8-9 da yemez bu takim.
Seninkide cahil cesaretinden baska bir sey dgl knk kusura bakma.

8 yemekle 5 yemek arasinda bi fark yok benim gozumde. O skordan sonra prestij falan kalmaz.

Kelebek etkisi diye bir sey var. Prag liverpoolla eslesti diye biz de eşlesirdik diye bir sey yok tabi. Zamanda kirilma olurdu 😅

Atmosfer , prestij, Avrupa maclari. Bazi taraftarlardaki bu korkaklik nedir anlamiyorum.
Aynen abi başka takım taraftarlarinin ağzına laf verme korkumuz var. Bu sene Manchester ve Bayern maçlarındaki yaptığın reklamı imajı hiçbir yerde yapamazsın. Keşke Kopenhag i yenseydik de City ile oynasaydık. Keşke Prag i yenseydik de Liverpool ile oynasaydık. Açık konuşayım ben futbolcu olsam fiksture göre yaşarım. Bakıyorum fikstür de İstanbul Pendik maçları var abi rölantiye de biraz alabilirim ama düşünsene mart ayında Liverpool maçı var. Antrenman spordan çıkmam. Hem takımın hem de benim vitrin maçım. Fiksturde ne kadar çok böyle maç varsa futbolcu da bir o kadar yaşantısına antrenmanina ve sağlığına dikkat eder. Şimdi bana kimse haa huu demesin, en nihayetinde insanız.

Bizim icin devamlilik oncelik olmali. Yeni sezonda tekrar şlde daha dogru bi yapilanma ve oyun anlayisiyla devam ederiz umarim.

Bu sezon avrupa icin gelinen noktadan ben memnunum. Dün 4 yememiz dışında

Keyifli bi liverpool maci izleyecez 😂
CL turlasak, City; Avrupa turlasak Liverpool. Enteresan gerçekten. Gerçi Avrupa'da isen bu olacak bir noktada, bu takımlarla karşılaşmayı normal hale getirmek gerek. Son 5-10 yıl dikkate alınsa sanırım Kopenhag ile Prag buraları bizden daha fazla oynamıştır.

Seninkide cahil cesaretinden baska bir sey dgl knk kusura bakma.

8 yemekle 5 yemek arasinda bi fark yok benim gozumde. O skordan sonra prestij falan kalmaz.
Yeriz yemeyiz oynanmadan bu teslimiyet ne zamandir beri Galatasaray'da gorulmus? Dunku maci 10 kisi kalmasaydik geciyorduk buyuk ihtimal. 4 yedik diye ne oldu bir anda? Tamam lig falan daha onemli olabilir ben o konuda cok zit dusunmuyorum ama en kotu kura sansi ile ceyrek final yapmalisin bu kadar transferden sonra. Liverpool ciksa da en azindan Liverpool bizi eledi derdik Sparta Prag yerine.

Bu tarz takimlarla mac istemiyorsaniz hocaya soyleyelim seneye Konferans Ligine katilalim bu tarz rakipler cikmaz en azindan.

Yeriz yemeyiz oynanmadan bu teslimiyet ne zamandir beri Galatasaray'da gorulmus? Dunku maci 10 kisi kalmasaydik geciyorduk buyuk ihtimal. 4 yedik diye ne oldu bir anda? Tamam lig falan daha onemli olabilir ben o konuda cok zit dusunmuyorum ama en kotu kura sansi ile ceyrek final yapmalisin bu kadar transferden sonra. Liverpool ciksa da en azindan Liverpool bizi eledi derdik Sparta Prag yerine.

Bu tarz takimlarla mac istemiyorsaniz hocaya soyleyelim seneye Konferans Ligine katilalim bu tarz rakipler cikmaz en azindan.
Tmm ustat. haklisin ben korkuyorum.

Üst Alt