Avrupa Ligi'nde Son 32 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi'nde Son 32 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu!

Osmanliya cakarlar.Diger ikisi rahat gecer

612ac6eebba58223020c4c3937c2c692.jpg

''

Alpay Asma
07.12.2014, 19:21

Üstad Şenol Güneş önderliğinde parıl parıl parlayan çok yönlü orta saha kardeşimiz.

Alıp eğitimini kesmeyelim derim. Alacaksak da en az 1 sene daha kiralayıp Şenol Güneş hoca ile çalışmaya devam etmesi sağlanmalı.

Sahi bu kadar eğitim konusunda aşmış bir hocadan kişisel hesaplardan dolayı faydalanamayan bir ulusuz işte biz.

Nedeni ise şikeye şike demesi herhalde.''

''

Alpay Asma

Üstad Şenol Güneş önderliğinde parıl parıl parlayan çok yönlü orta saha kardeşimiz.

Alıp eğitimini kesmeyelim derim. Alacaksak da en az 1 sene daha kiralayıp Şenol Güneş hoca ile çalışmaya devam etmesi sağlanmalı.

Sahi bu kadar eğitim konusunda aşmış bir hocadan kişisel hesaplardan dolayı faydalanamayan bir ulusuz işte biz.

Sikeye sike diyen adam gitti Besiktas'a teknik direktör oldu. Daha ötesi var mi.

''

Alpay Asma

Tamam tamam barışalım hadi affettim.

Üst Alt