Avrupa Ligleri Maç Takip Topiği - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligleri Maç Takip Topiği

Cevap: Avrupa Ligleri Maç Takip Topiği

85' Bayern Münih 1-2 Mainz

85' Eintracht Frankfurt 2-0 Nürnberg

85' Schalke 2-2 M. Gladbach

85' St Pauli 1-3 Dortmund

85' Stuttgart 1-3 Leverkusen

55' West Ham 1-0 Tottenham

Bayern Münih 1-2 Mainz

Eintracht Frankfurt 2-0 Nürnberg

Schalke 2-2 M. Gladbach

St Pauli 1-3 Dortmund

Stuttgart 1-4 Leverkusen

mainz 6/6 gidiyor , helal olsun , bayern'i de yenmişler deplasmanda.

schalke'de son anda almış 1 puanı sahasında M.Gladbach'dan :asd: , M.Gladbach 78'de 10 kişi kalmasaydı maçı 2-1'de tutardı da muhtemelen.

25' Espanyal 0-0 Osasuna

25' Deportivo 0-2 Almeria

25' Mallorca 1-0 Real Sociedad

25' Racing Santander 0-1 Getafe

Bu topic amacına ulaşamamış gördüğüm kadarıyla. Maçlar üzerine konuşalım denmiş ama millet skor yazıp durmuş. Sanki okuyanların önünde internet yokmuş gibi, maçkolik tarzı sitelere girip öğrenemiyormuş gibi :D Yorum yapın yorum. Yapın ki anlamı olsun. Belki tartışma falan çıkar..

Bu topic amacına ulaşamamış gördüğüm kadarıyla. Maçlar üzerine konuşalım denmiş ama millet skor yazıp durmuş. Sanki okuyanların önünde internet yokmuş gibi, maçkolik tarzı sitelere girip öğrenemiyormuş gibi :D Yorum yapın yorum. Yapın ki anlamı olsun. Belki tartışma falan çıkar..

İzleyen yok demek ki maçları, sadece skoru vermekle yetiniyorlar.

İzleyen yok demek ki maçları, sadece skoru vermekle yetiniyorlar.

Yorum yapmak için illa izlemek gerekmiyor ki. Mesela ben yorumlayacağım maçların izlemedim ama skora bakarak yorum yapabilirim.

Lyon için her hafta "Tamam artık bu hafta kazanırlar o kadar da değil" diyorum ama her hafta kaybediyor koskoca Lyon düşme hattına indiler. Mainz'ın Bayern Münih'i deplasmanda yenmesi müthiş bir olay. 2 sezon önceki Hoffenheim'ı hatırlattı. Liverpool Benitez'den sonra daha da çöktü. İyice sıradanlaşmaya başladılar. Lig Kupasında da 3. lig takımına elendiler. Milan yaptığı flaş transferlere rağmen hala güven vermiyor. Real Madrid Mourinho ile pek örtüşmemiş gibi. Yıllardır gol şov yapan bir takım şimdi ligin zayıf takımlarına bile gol atmakta zorlanıyor. Manchester United maçını izledim. İyi transfer yapmamanın sıkıntısını çekiyorlar. Schalke'de Felix Magath'ın suyu ısındı. Onun gibi hocanın 6 haftada 14 puan kaybetmesi çok enteresan geliyor.

Bu tarz şekilde yazılsa daha güzel olurdu topic bence..

Freiburg 3-2 Köln

Mönchengladbach 1-1 Wolfsburg

Hamburg 2-1 Kaiserslautern

Mainz 05 4-2 Hoffenheim

Nürnberg 2-1 Schalke 04

Üst Alt