Avrupa Süper Ligi Resmen Kuruldu | Dağıldı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yanlız bunlar acikladiysa demekki çoktan altyapıyı herşeyi kurmuş gecmisler bile. UEFA almiycam diyo birde yani çoktan olan olmuş diyim bizim gibi kafamı bozmayın havuzdan çekilirim muhabbetine benzemez bu. Çoktan bitmiş iş bence.

midweek competition diyorlar

yani cl gibi maçların hafta içi olacağı bir turnuva

bu durumda bu takımların yerel liglerden çekilmesi gibi bir durum söz konusu değil. ben ilk başta kendi liglerinden çıkacaklar gibi algılamıştım.

eğer böyle ise bence uefa'nın kontrolündeki kulüplerin çoğu buraya geçmek ister. organizasyonu kulüpler yapacağı için gelirler daha yüksek olacaktır.
Yok, EPL/Ligue1/LaLiga/Bundesliga falan nota verdi coktan, olursa sayet ocak disisiniz diye. Ayrica yapilmisi var, CL. Gelirlerini arttirmak istiyorlar tamamen duygusal yani kimsenin umurunda degiliz biz ve genc oyuncular.

Son düzenleme:
Peki bunların geliri gideri ne olacak transfer denetimleri yayın havuzu şampiyonluk primleri felan filan o kadar kolay mı?

İnanmıyorum böyle birşeye ama varsayalım ki bizi aldılar. Bizim girmemizin ülke içinde sıkıntılı bir kanunu vs. Varmı girmemize engel olcak ?

Üst Alt