Avrupa Takımlarının Yeni Sezon Formaları - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Takımlarının Yeni Sezon Formaları

3248377862_1_5_JFxdM4j1.jpg
Şu formayı beğenmeyen bir ben miyim ?

bu formayı alıcamda çok para be.geçen twitterda biri yeni formalarda olmak üzere forma satıyodu orjinalmis konustum fabrikayla vs alakası varmıs 70lira idi oda pek güven vermedi.

Holland-Away-World-Cup-Jersey-2014.jpg

Şundan kırmızı veya turuncu tonlarında yapıp ortadaki açık tondaki bölümden de aslan kellesi ekleyeceksin var ya...
abi bizimkiler becerebilse forma tarzı tam anlamıyla muazzam.
bu seviyede bize uyarlasınlar desinlerki 200lira tamam abi yemeğimden kısıp gider alırım,ha şu transfer olaylarına bakacak olursak yapsınlar 50 lira desinler almam,aydına gideceğine :D

bu formayı alıcamda çok para be.geçen twitterda biri yeni formalarda olmak üzere forma satıyodu orjinalmis konustum fabrikayla vs alakası varmıs 70lira idi oda pek güven vermedi.

Bende asik oldum bu formaya yazin dünya kupasinda.Arkasina da #10 Sneijder yazdirdim of mis gibi.

Biraz ucuzunu bulursam Hollandaya gittigimde alacagim. Senede 5-6 kere gidiyorum daha hic denk gelmedi bu forma :38573:

Bende asik oldum bu formaya yazin dünya kupasinda.Arkasina da #10 Sneijder yazdirdim of mis gibi.

Biraz ucuzunu bulursam Hollandaya gittigimde alacagim. Senede 5-6 kere gidiyorum daha hic denk gelmedi bu forma :38573:

abi muazzam ya sneijderde görünce bende bitmistim vucut fit forma harika , muhtesem ya.
Formaları bu yıl begenmezsem bi sekilde bunu almak istiyorum,al ömür boyu sakla öyle bi forma bence

dipnot:alabileceginiz güvenilecek biryer olursa buralara yazın :)

abi muazzam ya sneijderde görünce bende bitmistim vucut fit forma harika , muhtesem ya.
Formaları bu yıl begenmezsem bi sekilde bunu almak istiyorum,al ömür boyu sakla öyle bi forma bence

dipnot:alabileceginiz güvenilecek biryer olursa buralara yazın :)

Vallah Internet de aradim falan ama 59€ en ucuzu. O kadar vermeye niyetli degilim acikcasi :D

Bende var bu forma geçen yaz DK sırasında 2.tur maçlarının tamamını skorlar dahil bilmiştim ve bunu kazanmıştım. Maalesef Hollanda artık beyaz forma giyiyor deplasman maçlarında.

Bende var bu forma geçen yaz DK sırasında 2.tur maçlarının tamamını skorlar dahil bilmiştim ve bunu kazanmıştım. Maalesef Hollanda artık beyaz forma giyiyor deplasman maçlarında.
Ben yılda 3-4 kere Roermond daki Outlet'e gidiyorum sence düşer mi oradaki Nike mağazasına ne de olsa off-season oluyor 1 sene geçti forma çıkalı?

Unutmazsam bir sorayım bir dahaki gittiğimde ama adamlar hep gecistiriyor birşey sorunca.

Üst Alt