Avrupa'da Başarı İçin İsmail Köybaşı Transfer Edilmelidir - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa'da Başarı İçin İsmail Köybaşı Transfer Edilmelidir

Cevap: Avrupa'da Başarı İçin İsmail Köybaşı Transfer Edilmelidir

Bu ifşa neyin nesi?Bende alınmasın diye oy kullandım.Sırf Türk futbolunun katili Yıldırım Demirören dünyanın parasını verip aldı diyemi en iyi yerli sol bek oluyor bu çocuk.Liste yapanlar kaç maçını izledide Galatasaray'a Avrupa'da başarı getirecek diye Köybaşı'nın adını zikrediyor.İsmail Köybaşı en iyi yerli solbektir demek,Yıldırım Demirören'i bu konuda haklı göstermektir.O halde Tüpçü nün yolundan gidenlerde ifşa edilsin...

Bu çocuk geçirdiği sakatlıklara rağmen en yetenekli solbektir. Alacağımızdan değil tabide alınmasını isterdim. Beşiktaş günahını vermez zaten.

İsmail Bouzid > İsmail Köybaşı net

AA51C054CEB24EA0923A11CA0DD9D83E.jpg

koybasi ve avrupada basari :asd:

bu kelimeler birbirine zit zaten

ayrica mantikli gscimbom.da konu acma dusmani:

* Hayri Cund

Cevap: Re: Avrupa'da Başarı İçin İsmail Köybaşı Transfer Edilmelidir

Avrupanin en iyi yaratici 10 numaralarindan birisini İsmaille bir tutuyor.:D Sneijder 3-4 ay oynamadi, bize geldi 6 ay yüzde 20-30larda oynadi.

İsmail, ne zaman Cl seviyesinde sol bek oldu, benim neden haberim yok. Önce CL seviyesinde kendini ispat etsin, sonra konusuruz.Hakan Balta 2011-2012 perfonmansiyla en iyi yerli sol bekti.

Uzun zamandir sakat, sahalara nasil döneceği bile belli olmayan, en yüksek seviyeyi birakalim, yüksek seviyede bile kendini kanitlamamis bir oyuncu Avrupada basari icin sart? Tabi tabi öyledir. Kim bilir yüzde 100le oynasa, Clyi kazandirir. :D

hakan balta oynasin o zaman senin adini da KEREM BALTA olarak degistiririz keke :lol:

Üst Alt