Avrupa'da Sezon Sonunda Sözleşmesi Bitecek Oyuncular | 2020-2021 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa'da Sezon Sonunda Sözleşmesi Bitecek Oyuncular | 2020-2021

bizde melo tarzı defansif yönü olan adamlar tutuyor ama bu listeden kimi getirirseler getirsin büyük başarı olur.
transferde abdul varken hiçbirini getiremezler.

Milik yüksek maaş almayacaksa bence de denenebilir. Özel bir adamdı sakatlık problemi olmasa.

Aboubakar misali bir riske girilebilir, Falcao gibi değil.

@Keramettin TANRIVERDİ @Ünsal Vardar

Bu konuda daha iyi olur Yiğit.

Yanlız bu fb li çeliker mi ney o adamın dedikleri de kafama yattı.
Dönen isimlerin aynı menajerlee ait olmaları falan filan
Üstad,Samatta tanınmış bir futbolcu. Samattayi aldıkları menajer şirketi mostafanin da menajer şirketi. Genç bir futbolcu öner diye menajer şirketine isteklerini belirtmiş olabilir veya menajer önermiş olabilir. Serdar Ali celiklere göre bizde scout falan yok,menajer önerisi hepsi.Marcaoyu hayatında duymamış kişinin yorumlarını çok da ciddiye almamak lazım.

Üstad,Samatta tanınmış bir futbolcu. Samattayi aldıkları menajer şirketi mostafanin da menajer şirketi. Genç bir futbolcu öner diye menajer şirketine isteklerini belirtmiş olabilir veya menajer önermiş olabilir. Serdar Ali celiklere göre bizde scout falan yok,menajer önerisi hepsi.Marcaoyu hayatında duymamış kişinin yorumlarını çok da ciddiye almamak lazım.
Tipik fenerli ama Marco scout işi/başarısıdır dedi,bunu demese zaten iplemeyecektim.
Ben biraz ortada kaldım bu işde ,scout işleri genelde uygun fiyatlarda olmalı

Tipik fenerli ama Marco scout işi/başarısıdır dedi,bunu demese zaten iplemeyecektim.
Ben biraz ortada kaldım bu işde ,scout işleri genelde uygun fiyatlarda olmalı
Kendi ulkesinde bu kadar övülen futbolcu bence çok makul bir fiyata geldi. Şimdi kimse adamı dilinden düşürmuyor. Ben kendisinin scout ile ilgili cümlelerini doğru bulmuyorum. Fenerli de geç ustad

david alaba ne kadar maaş alıyor? :)
161510818402.png

Üst Alt