Avrupa'daki Rakipler Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa'daki Rakipler Belli Oldu

Cevap: Avrupa'da ki Rakipler Belli Oldu

Bana göre üç takımında turu geçme şansı oldukça fazla.Trabzon ve Bursa tecrübesizlikten kaybederse kaybeder..

Üçüde evinde oynayacakmış ilk maçları.Beşiktaş yener,Trabzonda yener ama gol yer.Bursa berabere kalır.Ne diyelim inşsallah evindeki maçları alırlar.

Zokora ve Adrian yok.İşimiz zor.Kötü kura.Büyük ihtimal eleniriz yine.Tek umut ilk maçta kalabalık seyirci.Maç olimpiyatta olur yine.

Zokora iki sarı kart gördü , adrian ise kırmızı kart gördü ...

Trabzonspor kadro sıkıntısı çeker ama şansa bir gol atar üstüne yatabilirse çıkabilir ...

Bjk herkes eler demiş ama futbolcuların kafa durumunu kimse bilemiyor ki , rahat bir bjk tabi ki eler ama şu andaki piskolojik durumları da önemli bana kalırsa ... Bursanın ise pek şansı görünmüyor gibi .. Tabi ki umarım hepsi gruplara kalır .

Llorente ve Javi Martinez sadece bu iki oyuncunun degeri 40 Milyon Euro. Trabzonsporun toplam degeri zaten 70 Milyon Euro.

Bilemiyorum insallah gecerler..

Besiktas balli herzamanki gibi, TS hep güclü Takimlarla eslesiyor.

beşiktaşın rakibini söylemeye gerek yok . Trabzon ve Bursanın rakipleri tam kendi ayarlarında .bunları da geçemeyeceklerse yada bunlara da zor diyorlarsa ilerisini düşünmesinler.

en zor Trabzonun ki olmuş.

Bursa elenir.Trabzon %51 elenir.Besiktas evinde rahat kazanamassa elenir.Benden bu kadar :D.Elim cok aciyor,gecende Köpek isirdiydi.

Besiktas icin kolay tur,

Bursa'nın şansı %50,

Trabzon'un şansını imkansıza yakın görüyorum.

Bilbao İspanya'dan en sevdiğim takımdır, çok yakından takip etmeye çalışırım. Mükemmel bir takım oldular son 1.5 senede.

-------Llorente-------

İ.Munuain-----Sasueta

--J.Martinez-P.Orbaiz--

--------Gurpegi-------

Koikili------------İraola

-Amorebieta-San Jose-

--------İraizoz--------

Daha da Gabilondo, Toquero, Ander, İturraspe, David Lopez, Gabilondo, Ustaritz, Xabier Castillo gibi bir çok iyi oyuncuları var.

İstedikleri taktikle sahaya çıkabilecek bir kadro derinlikleri var.

Hem ofans hattı, hem orta sahası, hem defansı, hem de kalesi aynı anda iyi olan bir takım Athletic.

Trabzonspor'un gene takılacağını düşünüyorum. Bursaspor'un eşleşmesi tam dengede olmuş. İki takımın da şansı eşit. Beşiktaş ise turu geçecektir. Deplasmanda yenilmez ve gol ya da goller bulabilirse ki Vladikavkaz öyle Rubin'e falan benzeyen bir takım değil bunu başarabilir, Beşiktaş gruplara kalır diyebiliriz.

Yine belli ki Beşiktaş'tan başkası kalamayacak gruplara.Aslında çok da zor değil kuralar ama Avrupa'ya çıkınca dizleri titriyor bize aslan kesilen Anadolu takımlarının.

Üst Alt