Avrupa'dan Transfer Haberleri - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa'dan Transfer Haberleri

Everton‏@Everton
? | We’ve signed Michael Keane on a five-year deal for a fee which could rise to a Club-record £30m

DD1OLz3W0Ag1L7h.jpg

bir l'pool taraftarı olarak diyebilirim ki toffies fena takım kurmuyor

+lukakuyu da ellerinde tutabilirlerse iş yaparlar ama her şeye rağmen, CL vizesi alacaklarını düşünmüyorum

arsenal nasıl ki şanlı 4'üncülük müdavimi ise everton da o kadar şanlı 7'ncilik müdavimidir

bu bağlamda en fazla 5'ncilik görür, toffies

Son düzenleme:
+lukakuyu da ellerinde tutabilirlerse iş yaparlar ama her şeye rağmen, CL vizesi alacaklarını düşünmüyorum

arsenal nasıl ki şanlı 4'üncülük müdavimi ise everton da o kadar şanlı 7'ncilik müdavimidir

bu bağlamda en fazla 5'ncilik görürler, toffies

ne diyorum ben ya. toffies'in canı cehenneme

u'll never walk alone!

Son düzenleme:
Mönchengladbach, Dortmund'dan Matthias Ginter'i 17 milyon Euro'ya transfer edip 5 yıllık sözleşme imzaladı. https://twitter.com/TransferMerkez/status/882141194674950145/photo/1

bu nasıl oluyor yahu biri açıklasın..eleman Alman Milli takımıyla Konfederasyon Kupasını kazanmış Löwün gelecekte savunmayı teslim edeceği isimlerden yaşı da 23 17 milyon€ nedir .. Dortmundda yedek kalacak olsa da şu uçuk piyasada 30 tan aşağı gitmez diye düşünüyordum

Gitti güzelim ön libero ;(

Bizim bu parayi basip ön libero almamiz gerekirken gittik ne idügü belirsiz Belhanda hiyarina cuval cuval para gömdük.

bu nasıl oluyor yahu biri açıklasın..eleman Alman Milli takımıyla Konfederasyon Kupasını kazanmış Löwün gelecekte savunmayı teslim edeceği isimlerden yaşı da 23 17 milyon€ nedir .. Dortmundda yedek kalacak olsa da şu uçuk piyasada 30 tan aşağı gitmez diye düşünüyordum

almasını bilen ucuza alıyor.
herkes, biz ve premier lig takımları gibi enayi değil milyonları işe yaramaz yaşlılara dağıtsın.

Üst Alt