Avustralya Açık 2017 Final | Roger Federer 3-2 Rafael Nadal | MS | ŞAMPİYON FEDERER! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avustralya Açık 2017 Final | Roger Federer 3-2 Rafael Nadal | MS | ŞAMPİYON FEDERER!

Maç hiçbir zaman Nadal'ın eline geçmez Federer ona umut verir, maçın zevkli hale gelmesini sağlar ve sonunda darbeyi indirir.

Tebrikler efsane...

Federer TEKNİK

Nadal TEMPO

Teknik tempoyu tokatlar er ya da geç. Yaşlandıkça temponu kaybedersin ama teknik ölmez. Djokovic ikisinden de dengeli biçimde olduğu için öne çıktı. Yoksa 35 yaşında Federer hala herkesi tokatlıyordu tekniği ile.

Tbrik etmek lazım fedexi.Haketti ve aldı.Bundan sonraki Roland Garrosu banko Nadal alır yanlız söyliyim.Nadalın en başarısız oldugu kortta böle oynuyorsa toprakta yarar geçer.Sanırım federirin sol aldıgı kupa olacak bu o yüzdende iyi oldu.Toprak ta ve çimde fiziği kaldırmaz artık.

Federer yaşınında verdiği etkiyle düştü oyundan.Ufak bi sakatlığıda oldu sanırım şuanda.Ama bi Nadalcı olarak helal olsun diyorum Fedexe.Bu yaştaki performansı inanılmaz gerçekten.

Nadal beyin şampiyonluğunu tebrik edelim.

Federer'i sever, saygı duyarım. Ama Nadal'cıyım aga :tiphat:

R. Madridli Nadal kapakları takar

Nadal'ın bu maça motive olması için nedeni var.Şayet kazanırsa teniste açık dönemde 4 grand slamı da en az 2 kere kazanan ilk ve tek erkek tenisçi olacak.Bir daha da bu fırsat gelmez kendisine.O yüzden neyi var neyi yok verecektir Nadal..Federer içinse emeklilik öncesi belki de kazanabileceği son grand slam.Bence motivasyon olarak Nadal önde.Wawrinka elenmeseydi büyük ihtimalle şampiyon olacaktı ama şimdi ortada.Yüzde 55-45 Nadal gibi

Yıllardır beklediğim final doğum günüme denk geldi.Benim için en büyük hediye oldu bu maç.Nadal cı olarak tek kaybedipte üzülmeyeceğim rakip fedex olur benim için.İki efsaneyi belkide son kez finalde izleyeceğiz.

Nadal efsanesinin geri dönüşü için büyük bir fırsat. Nadal kazanacak. (y)

2416911577_small_1.jpg

Barçalı olarak başarılar diliyorum reise.

gecmis olsun

federer zımparalayacaktır

tebrik ederiz

Üst Alt