axel witsel | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

axel witsel

Axel Witsel, Martinik asıllı Belçikalı orta sahada oynayan bir milli futbolcudur.

12 Ocak 1989'da doğan Axel Witsel, 2022 yılı itibariyle 33 yaşındadır.

Axel Witsel, altyapı kariyerine RRC Vottem'de başladı. Daha sonra ise CS Vise ve R. Standard de Liege'de oynadı.

Profesyonel kariyerine yine bu takımda başlayan Axel Witsel daha sonra sırasıyla Benfica, Zenit, Tianhai ve Borussia Dortmund'da top koşturdu.

Borussia Dortmund'dan resmen ayrıldığı açıklanan Axel Witsel'in şimdilerde Galatasaray ile adı anılıyor.

karısı güzel futbolcular hep iyi çıkıyor. GELSİN!!!

13628455_506310616237849_361910203_n.jpg

Dursun getirecek diyorlar ama o kadar küçük takım hüviyetine büründük ki son zamanlarda ben böyle büyük bir transferin gerçekleşebileceğini düşünmüyorum. Rizespor'dan transfer çalımı yiyen bir camia olduğumuzu unutmayalım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Galatasaray'da hedef Axel Witsel​

Galatasaray camiası 11 Haziran'daki seçime konsantre olurken, kadroya takviye çalışmaları da devam ediyor. Sarı kırmızılılarda 6 numara transferinde öne çıkan isim, Borussia Dortmund’dan ayrılan Axel Witsel oldu.

1654159593665.png

Galatasaray hareketli günler yaşıyor.

11 Haziran'da yeni başkanını seçecek sarı kırmızılılarda, yeni sezonun transfer çalışmaları da yapılıyor.

Her iki başkan adayının da seçilmesi halinde sportif direktör olarak düşündüğü Cenk Ergün temaslarını sürdürüyor.

Galatasaray'da 6 numara transferinde listenin en üstünde Axel Witsel olduğu öğrenildi.

Borussia Dortmund ile sözleşmesi biten Belçikalı futbolcunun bonservisi elinde...

Tecrübeli futbolcu ile Galatasaray'ın dışında Marsilya’nın da ciddi anlamda ilgilendiği ifade edildi.

Witsel, 11 Haziran'a kadar Fransız kulübüne imza atmazsa; yeni yönetim, 33 yaşındaki futbolcu ile masaya oturacak.

Diğer yandan başkan adayları seçim öncesinde hazırlıklarını sürdürüyor.

Dursun Özbek, düzenleyeceği lansmanda yönetim kurulu üyelerini tanıtacak.

Özbek’in bu toplantıda üzerinde uzun süredir çalıştığı gayrimenkul projelerini de detaylandıracağı belirtildi.

Eşref Hamamcıoğlu ise sosyal medya ortamında üyelere seslendi.

Seçilmeleri durumunda yarışmacı takım kuracaklarını vurgulayan Hamamcıoğlu, yıldız oyuncu satışı yapmayacağını söyledi.

Eşref Hamamcıoğlu, teknik adam tercihinin de yabancı olduğunu dile getirdi.

TRT Spor

Ben artik karsiyim böyle transferlere. Bu sezon da zaten hic iyi sinyaller vermedi Dortmund'da.

Yeni bir Babel vakasi görmek istemiyorum, ki bu herif Babel'den daha fazla para isteyecektir. 3 Milyon €'dan asagi gelmez, o yüzden baska kapiya. Zaten maddi imkanlarimiz kisitli.

Üst Alt