Aydınlar Herkesi Topa Tuttu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aydınlar Herkesi Topa Tuttu!

Cevap: Aydınlar Herkesi Topa Tuttu!

“Şike yasasındaki talimat net olarak söylüyorum değişmeyecek. Evet bu sözün altına Mehmet Ali Aydınlar’ın imzasını koyabilirsiniz.”

Nokta.

Mehmet Ali Aydınlar'a nedense artık güveniyorum.

Bu şike mevzuusu artık kapanmıştır. Bu saatten sonra olumsuz bir gelişme olacağını düşünmüyorum.

Tabi ki UEFA'nın tutumu da önemli burada. Son yapılan açıklamada verilen gözdağı sindirdi herkesi.

Dün seyretmedim ama MAA şike maddesinin değişmeyeceği taahhüdünde bulunmuş, artık iyi kötü herkes -Fenerbahçeliler de dahil- küme düşme bekliyor.

Artık koltuğa yaslanıp olan bitenlerin keyfini çıkarma vakti, şimdiden geçmiş olsun Fenerbahçe...

Sanırım ait olduğunuz yere gidiyorsunuz.

Alex,in bize attığı gol geçersiz sayılacak o zaman.Yani 3-0 hükmen :ka21::lol:

süper bir başlık açıyorum...

Tekmelerinizi hazırlayın beyler...

Düşene bir tekmede bizden kampanyamız başlamıştır...:asd:

milleti topa tutma bu dünyadaki en büyük top sensin o kadar cok ve güzel kiviriyorsunki asena bile halt etmis yaninda !

dünkü açıklamaları doğruysa ilk defa tff başkanına yakışır acıklamalar yapmış...inşallah sözünün arkasında durur ve tarihe gecer..

TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar: "58. madde, düşme talimatı değişmeyecek. Benim olduğum yerde şike yapan küme düşer"

Bizim maliyi görüyo musun? İyice erkekleşti, yürü be!! kim tutar küçük enişteyi.. :D

Benim olduğum yerde şike yapan küme düşer..Böyle bir şey dedi mi ? Telegol beyaz tv seten herkesle konuştu ve 5 aydır ağzından tek bu kelime çıkmadı..Talimatname değişmeyecek de şike yapan düşürülecek mi yoksa bir yolunu mu bulacak..

Benim olduğum yerde şike yapan küme düşer..Böyle bir şey dedi mi ? Telegol beyaz tv seten herkesle konuştu ve 5 aydır ağzından tek bu kelime çıkmadı..Talimatname değişmeyecek de şike yapan düşürülecek mi yoksa bir yolunu mu bulacak..

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, şike nedeniyle küme düşme cezasının kesinlikle kalkmayacağını söyledi.

G.Saray Başkanvekili Adnan Öztürk'ün "Kulüpler Birliği 'Küme düşme kalksın' diye bir toplantı yapacaksa G.Saray'ı davet etmeye bile gerek yok. Böyle bir sisteme bizim imza atmamız mümkün değil' sözleri hatırlatılarak düşmenin kalkıp kalkmayacağı sorulan Mehmet Ali Aydınlar "Düşme talimatı değişmeyecek. Benim olduğum yerde şike yapan küme düşer.... TFF'nin 58. maddesi değişmeyecek. Bu sözün altına Mehmet Ali Aydınlar'ın imzasını koyabilirsiniz" yorumunu yaptı.

Bugünkü habertürk gazetesinde yer alan ifadelr..

Cevap: Küme Düşme Kalkacak mı?

Bir federasyon başkanı böyle konuşur mu yahu ? Adam kötü gitmeye başlayınca saldırmaya başladılar demiş .Şaka gibi.

O federasyon başkanı değil,fenerbahçe başkanı içerideyken kulübünü koruyan ve bunu saklamak için Türk futbolunun en yüksek kurumunun maskesini takmış bir zat.

Eğer bu olaylar olmasaydı düşünemiyorum Türkiye'deki fenerbahçe hakimiyetini. Heryere adam sokmuşlar,yüzyılın en büyük futbol kadrolaşması belki de.

TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar: "58. madde, düşme talimatı değişmeyecek. Benim olduğum yerde şike yapan küme düşer"

Bizim maliyi görüyo musun? İyice erkekleşti, yürü be!! kim tutar küçük enişteyi.. :D

Hemencik gaza gelmeyelim bence.

Ben sahsen bu adama zerre kadar güvenmiyorum, her an dedigi sözlerini yiyebilecek bir tip, klasik bir dönek yani. FB'yi de küme düsürecegini hic sanmiyorum. Bu isi yaparsa ancak Uefa yapar, M.Ali falan hikaye.

Üst Alt