Ayhan Akman | Yardımcı Antrenör - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ayhan Akman | Yardımcı Antrenör

GS da ergünler suatlar vs vs ne efsaneler varken ayhanın bu kadar önemli görevlerde olması ilginç.bana kalsa hemen bu ayhan ile tudoru kovar hasan şaş ümit davala 2 sini getiririm.

Zamaninda Karpati rezaletinin dönüsünde havalaninda sirita sirita "disarda taraftar varmi"? diyen de bu karaktersizdi.
Hatirlatmak istedim.

Bu forumda ne kadar gerzek olduğunu herkes bikir antuda bile çok daha akıllı adam olduğu muhakkaktır. Bu Ayanı sırf hiçbir katkısının olmadığı 18. şampiyonluğumuz için efso muamelesi yappıldııhahahaha

Dursunun malının nereden aklına geldi bunu getirmek hiç anlamadım gerçek Gs taraftarı hiç sevmez bu sarıyı

ayhanın kırmızı görüp bizi 10 kişi bırakmaktan başka yararı yoktu. birde özellikle fener maçlarında kesin görürdü çıldırttırdı.

Yardımcı antrenör dediğin kişi donanımlı olacak. Ayhan'ın ne donanımı var? Gittiği 2 takımdan da kovulmuş biri. Sırf Galatasaray'da oynadı diye yardımcı yapmak nedir?

Bakın Tamer Tuna'ya adam o kadar başarılı y.antrenör oldu ki Göztepe gibi hedefleri büyük olan takıma gitti. Ayhan gidebilir mi? Hayır.

Haberleri Ali Naci'ye sen mi sızdırıyorsun yoksa lan?

r2DpY3.png

Efsane BAM`in bir parcasi Ayhan Akman.... Galatasaray`da baskan Dursun Ozbekin partonlugunda yardimci antrenor olman bir tesaduf mu acaba?

GS da o kadar efsane varken ayhan'a veriliyor bu görev şaka gibi.Hasan Şaş ,suat ,ergün,davala vs vs daha niceleri nerede.Hasan şaş gelmeli..

Saha içinde Selçuk, saha kenarında Ayhan Akman. Biri saha içinde uyuyor, biri saha kenarında.. İkisi kovulmadıkça bize huzur yok..

DJYubYMW0AEtEHP.jpg

Üst Alt