Haber - Aykut Kocaman: "Ali Koç'u samimi bulmuyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Aykut Kocaman: "Ali Koç'u samimi bulmuyorum"

Aykut Kocaman; “Röportajımız, Fenerbahçe'nin teknik direktör aradığı bir döneme denk geldi. Ben bu denklemin içinde asla olmadım ve olmayacağım.”

Aykut Kocaman: "Ali Koç'un, 'Aykut Kocaman'ı göndermek hataydı' sözlerini samimi bulmuyorum. Bu 5 senede yüzlerce ismin adı geçti, bir tek benim adım geçmedi. Bir hata olarak görülüyorsa bunun düzeltilmesi lazımdı."

Aykut Kocaman: '' Trabzonspor’la bir kupa maçı öncesi Ersun Yanal'ın görevine son verildi. Bunu deklare ettikten 3-5 gün sonra rica ederek kupa maçına çıkar mısın demek benim futbol hayatımda gördüğüm en saçma kararlardan birtanesiydi.''

Aykut Kocaman: "Gelecek sene Arda Güler'in etrafına takım dizayn edilmesi gerekir diye düşünüyorum."

Aykut Kocaman: "Icardi ve Torreira'ya özel parantez açmak lazım. Ligin üzerinde oyuncular."

Buzz spor

Aykut Kocaman: '' Trabzonspor’la bir kupa maçı öncesi Ersun Yanal'ın görevine son verildi. Bunu deklare ettikten 3-5 gün sonra rica ederek kupa maçına çıkar mısın demek benim futbol hayatımda gördüğüm en saçma kararlardan birtanesiydi.''

:asd:

Arda guler’in etrafina takim kurulmali diyor

Normal de fizik olarak zayif olan oyunculara karsiydi aykut kocaman,elestirdigi yerde ayni zaman da bende burdayim mesaji vermis taraftara

alo ben ali başkan, akşam 7-8 trabzon maçımız var hocalık yapar mısın?

aykut-kocaman-fenerbahce.gif

Kabız olmasa milli takımda görmek isterim dicem de
Ağır kabız, modern futbola tepki olarak doğan hocalardan
Anadolu takımları orta sahada faul ile rakip durdurmayı Yanal'dan, yarı saha geçmemeyi bu hıyardan öğrendi

Evet aykutta bu söylemleriyle taça çıktığına göre ismal eagle fb nin tdsi olmuştur.
Takımı çalıştırma ve performans alma bakımından Ali Koç döneminin en iyisi İsmail Hoca, diye düşünüyorum. Ancak mevcut kadro son derece yetersiz ve daha önce transferlere müdahil olmadı bildiğim kadarıyla; yardımcı TD lük, sezon ortasında takımı teslim alma vs...

Vitor Reis' in şapkadan çıkardığı, düşük maliyetle alınan KMJ ve Crespo müthiş performans göstermişti mesela...İstediği futbolcuların alınması için Ali Koç hırtı ile didişebilecek yapıda biri de değil. Ali Koç, yine işbirliği yaptığı menajerlere/şirketlere düdüklenip olmadık adamları takıma dolduracaktır muhtemelen. O zaman da on tane İsmail Hoca kurtaramaz bunları...

Takımı çalıştırma ve performans alma bakımından Ali Koç döneminin en iyisi İsmail Hoca, diye düşünüyorum. Ancak mevcut kadro son derece yetersiz ve daha önce transferlere müdahil olmadı bildiğim kadarıyla; yardımcı TD lük, sezon ortasında takımı teslim alma vs...

Vitor Reis' in şapkadan çıkardığı, düşük maliyetle alınan KMJ ve Crespo müthiş performans göstermişti mesela...İstediği futbolcuların alınması için Ali Koç hırtı ile didişebilecek yapıda biri de değil. Ali Koç, yine işbirliği yaptığı menajerlere/şirketlere düdüklenip olmadık adamları takıma dolduracaktır muhtemelen. O zaman da on tane İsmail Hoca kurtaramaz bunları...
Birde İsmail hoca olan olmuş biten bitmiş bir dönemde performans olarak yukarıya çıkartmıştı takımı herhangi bir iddiası yoktu takımın şimdi sene başında iddialı bir şekilde gelince baskıyı da kaldırabileceğini düşünmüyorum.

Üst Alt