Aykut Kocaman: "Fikstür sezon başında yapıldı,erteleme talep etmek anlamlı değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman: "Fikstür sezon başında yapıldı,erteleme talep etmek anlamlı değil"

images

Başakşehir maçının ardından açıklamalarda bulunan Aykut Kocaman, Beşiktaş'ın erteleme taleplerini de değerlendirdi.

Önemli bir maçtı. Kazanmak zorundaydık, bir taraftan istiyorduk da. Geçen devrenin ilk 4 maçından 5 puanla çıkmıştık, ona rağmen son Konya maçındaki Valbuena'nın vuruşu gol olsaydı hemen hemen puan puana gelecektik. Bugün mağlup olsak da yarış devam edecekti.

Böyle bir maçta her şeyin belli olmayacağı ama en azından bizim takımımıza istediğimiz güveni, morali verecek bir durum yaratacaktı. Lig şimdi yeniden başladı.

65 maçın 64 tanesini oynadık, 1 kere bile erteleme talep etmedik. Fikstür sezon başında yapıldı. Dolayısıyla kadrolar da buna göre yapılıyor. Bence erteleme talep etmek çok anlamlı değil.

Hiçbir derdim yok, doğru neyse o yapılsın. Bayern Münih maçıyla bizim kupa maçının pek alakası yok. Talebi ben anlayamadım. Maçın olduğu yere bakarsanız ne demek istediğim daha iyi anlaşılır. Bence yanlış bir talep gibi görünüyor.

Federasyonun bu talebi dikkate alacağını düşünmüyorum. Gerçi çok da emin değilim ama...Fenerbahçe maçından sonra tekrar Bayern Münih maçı vardır, ulusal bir durum vardır, o zaman kişisel olarak ben düşünürdüm ama öyle bir durum yok.

De Marke

haklı ama özellikle de şurda haklı:

Fenerbahçe maçından sonra tekrar Bayern Münih maçı vardır, ulusal bir durum vardır, o zaman kişisel olarak ben düşünürdüm ama öyle bir durum yok.

aykutun genelde kurdugu cümlelerden ve Türkçe ve hintce arası konustugu dilden genelde hicbirsey anlamam ama bu sefer ilk defa bir cümlesini anladım ve haklı buldum.

düsmanımız tektir eşortmanlı hocam tinercilerdir bu düsman

Üst Alt