Aykut Kocaman: "Hakem konuşmaktan utanıyorum!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman: "Hakem konuşmaktan utanıyorum!"

Bunlar gibi futbol katili orman cocuklari yoktur bu dünyada. Üstün olmadiklarini bilip her derbide zirt pirt penalti istiyorlar. Hem Besiktas maclarinda, hem bizim maclarda. Bunlar gibi ezik takim ve camia yok, bunlar Besiktasi bile geciyor bu konuda.

Dünyanin en adaletsiz futbol takimi orman cocuklari, gvler.

Boş konuşmaktan bıkmadı hep hakemler sorunlu zaten kendini eleştir biraz şunu yanlış yaptım bu tercihim doğru değildi şeklinde birşeyler söyle...

Fenerlilerin düsünce yapisina göre basariya giden her yol mübahtir, yani hersey bunlarin lehine olmali. Hakem her zaman bunlarin lehine karar vermeli, yoksa tüm dünya bunlar karsidir.

oOmzg7.jpg

Konuşma o zaman. Bir kez olsun çık adam gibi ben bir malım ve futboldan anlamıyorum de, kendi taraftarın da rahatlasın.

Bu mal varken Kadikoy'de kazandaydik iyiydi.Seneye bir daha donmemek uzere kovulur.Yazik oldu.
İşte biz de tam olarak buna yanıyoruz ya ;( Haşortmanlı hocamız fb'nin başındayken şu seriyi aradan çıkaraydık iyiydi :red: Seneye olmaz büyük ihtimalle.

Allah haşortmanlı hocamı başımızdan eksik etmesin ne diyeyim.

Soldado şoparını 11'de oynatma nedeni net çirkeflikle penaltı almak içindi,içinde patladı haşortman reyizin.

Üst Alt