Aykut Kocaman Kalıyor İddiası!


Osmanlıspor beraberliğinden sonra sırra kadem basan Aykut Kocaman istifasını yazılı olarak verdi mi ?, yönetim yolları ayıracak mı?, ayrılık yaşanırsa takımın başına kim gelecek?Bütün bu soruların cevabı henüz belirlenmedi. Kocaman net bir ifade kullanmayıp "Üzerime düşen ne varsa gereğini yaparım" şeklindeki açıklaması ile belirsizlik yaratırken, yazılı bir istifanın söz konusu olmadığı ortaya çıktı.

Bu arada takım ve teknik heyet izinli olduğu için Yönetim ile herhangi bir temasa geçilmedi. Yarın takım toplanıp idman yapacak. Aykut Kocaman'ın tesislere gelerek takımın başında olması bekleniyor. Edinilen bilgilere göre başta Başkan Aziz Yıldırım olmak üzere yöneticiler Aykut hocanın kalmasından yana. Bu yola birlikte girdiklerini düşünen yöneticiler bu sezonu en iyi şekilde birlikte tamamlamak için çaba gösterecekler. Bu saate kadar alınmış bir karar yok. Yönetimin de bu olaya yarın Aykut Kocaman ile görüştükten sonra kesin karar vermesi bekleniyor.

DHA
 
aziz-yildirim_1_.jpg


aziz başgannnnn
 
Bence de kalacak.

Aziz yıldırım sezon ortası hoca değişmez.

Devre arası uefa'dan gelecek cezayı bile göze alarak transfere para bayılırlar. Artık son şansı mayıs ayı, şöyle iyice para dökseler de bi güzel borca girip cezayı yeseler.
 
Hocam yapma şöyle şeyler merak içerisindeyiz

Kocaman'ın durumunun bu akşam netleşmesi bekleniyordu. Ancak sarı lacivertli yönetim Aykut Kocaman ile iletişim kuramadı. Telefonunu kapatan deneyimli teknik adamın durumu şimdilik belirsizliğini koruyor. Yarın 16.00'da Osmanlıspor maçından sonraki ilk antrenmanını yapacak sarı lacivertlilerde Aykut Kocaman'ın Samandıra'ya gelip gelmeyeceği de merak konusu.
 
Küstürdüler aykut hocami. Derhal organizasyon yapip kapisinda sabahlamaliyiz.

Nasil da koydu KOCAMAN KOCAMAN!


Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
 
Üst Alt