aykut kocaman - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Söyle birsey var bu embesil herif ayni Hamza gibi kötü futbolcularla mücadele etmekten zevk aliyor. Mazosist bu adamlar aci cekmeye bayiliyorlar, Aykut futbol katili resmen. Adam güzel futbol dan nefret ediyor, bir kac ay önce "erken buldugumuz gol bütün planlarimizi alt üst etti" demisti. Her teknik direktör takiminin buldugu erken gol icin sevinir bu ise üzülüyor. Iste böyle bir andaval bu adam.

Bu yüzden eger Fener büyük harcamalarda bulunamayacaksa takima önemli takviyeler yapamayacaksa Aykut dan daha iyi teknik direktör bulamazlar, daha iyi den kastim eldeki malzeme ile daha iyisini yapacak adam bulamazlar. Bu da ayni Hamza gibi elindeki kisitli imkanlarla ikina ikina bir türlü istedigini elde etmeyi basarabiliyor ama futbol namina ortaya koyduklari kocaman bir SIFIR.

Aykut Kocaman: "Fransa - Hırvatistan maçı bugünün futbolunun nereye gittiğini gösteriyor. İki takımın oyun tarzları ve oyun anlayışları çok doğruydu." (A Spor)

Aykut Kocaman: "Benim siyahlarım, yorumcuların birçoğu tarafından beyaz olarak görülüyor. Biz, onların oyununu Türkiye'de yapmaya çalıştık. Fakat bizim ülkemizde doğrularla yanlışlar yer değiştirmiş durumda."

Aykut Kocaman: "Bugün, bu oyun çağımızın doğru oyunu. Artık sahada, "Ben şuyum, buyum" diyen oyunculara yer yok. Takım halinde hareket etmek ve oynamak zorundasınız."

Aykut Kocaman: Bir şaşaa uğruna oyunun genel nitelikleri bir kenara bırakılıp,coşku gibi anlamsız kelimelerle dillendirilmeye çalışılan bir hale getirildi. Bu oyun artık rakamların çok önem kazandığı her duran topun,pasın,her oyuncunun rolünün olduğu bir oyuna gidiyor. ( A Spor)

çok iyi bir teknik direktör olduğu her gün ortaya çıkıyor

sahada takımını bir bütün halinde hareket ettirebilen yegane yerli teknik direktör

Fenerbahçe tarihinin en iyi yerli hocası bu adam. En iyi 5-6 hocalarından da biri ayrıca.

Oynattığı oyun şaşalı değil ama takımları nerdeyse gol kaçırmıyor.

Girdiği 23 pozisyonun 14’ünde gol atabiliyor mesela. Öyle öyle en golcü oldular akıllarda düzgün kaçan bir atakları dahi olmadan.

Aykut kocaman hak ettiği göremiyor diye defalarca kez burada anlattım. Bunun sebebi biraz kendisinde.

Tip olarak çok negatif veren bir adam. Soğuk bir tip. Bana göre bu özelliği onu geriye attı.

Oynattığı futbolu çok beğeniyorum o ayrı.

Üst Alt