aykut kocaman - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Uzaaaa
fff9185d9b03d4759a8c4899364d078d.jpg

Verstuurd vanaf mijn EML-L09 met Tapatalk

Küçük takımların büyük hocası, elindeki mütevazi kadrolarla göze hoş gelen değil puan toplamaya yönelik bir oyun anlayışına sahip. Ersun'dan 10 kat fazla futbol bilgisine sahip.

Abartmamışsın. Çünkü abartının da sınırı var bu başka bişey.
Fenerde kalsaydı büyük ihtimal kadroyu bozdurup cimilli çöplerini aldırmazdı adamın sistemine uygun bir takımdı fener geçen sene zaten 1 puan arkamızda 2.oldular 2. Yarı maç kaybetmediler neredeyse ilk haftalardaki garip puan kayıplarını yaşamasalardı şampiyon olacaklardi bu sene biz daha kötüyüz ve geçen yılki puanın arkasında kalacaz şu anda bile çok puan kaybettik evet abartmıyorum Aykut kalsaydı şu an puan puanaydık ya da fener önümüzdeydi çok net tabiki bu bir tahmin ama kuvvetli bir ihtimal

Maç sonu çok iyi konuşmuş hocam.

Bu fenerin leş kadrosu kocaman'ın elinde olsaydı ligi yine 2. bitirirdi aptal fener taraftarı kıymetini bilemedi bu adamın ersun yanal denen tek taktiği yugoslav faulü olan kolpacıya güvendiler.

Fenerbahçe’nin en büyük hatası Aykut Kocaman’a üvey evlat muamelesi göstermesi. Fenerbahçe’nin başarılı olabileceği tek hoca. Şahsen ben beğeniyorum ve Fenerden ayrıldığı için sevinmiştim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt