Aykut Kocaman'dan Son 30 Müsabakada 5 Galibiyet | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman'dan Son 30 Müsabakada 5 Galibiyet

Konyaspor sahasında oynadığı Gaziantep FK maçını da 0-0 berabere tamamladı ve galibiyet alamama serisini 7 maça çıkardı. Konyaspor sezon genelinde oynadığı 14 lig maçında sadece üç kez kazanırken geçen sezon 27.01.2019 tarihinde 2-0 kazandığı Antalyaspor maçı dahil son 30 lig maçında sadece 5 kez galip gelebildi.

Aykut Kocaman formülü bulamadı! Son 30 maç sadece 5 galibiyet...

Konyaspor sahasında oynadığı Gaziantep FK maçını 0-0 berabere tamamladı ve yine galip gelemedi. Son sekiz haftada kazanamayan Aykut Kocaman yönetimindeki Konyaspor, geçen sezonun ikinci yarısından bu yana istediği performansı gösteremiyor. Geçen sezon 19.haftada evinde 2-0 kazandığı Antalyaspor maçından beri Konyaspor ligde oynadığı son 30 maçta sadece 5 kez kazanabildi.

Geçen sezon son 16 maç:

2 galibiyet 10 beraberlik 4 yenilgi

Bu sezon ilk 14 maç:

3 galibiyet 5 beraberlik 6 yenilgi

Toplam son 30 lig maçı

5 galibiyet 15 beraberlik 10 yenilgi (%17 kazanma oranı)

Fanatik

Fiyat/performans olarak bizimle birlikte ligin en kötü takımı olabilirler şu anda. Onlarda da 2 kupalı Aykut'a bitmek bilmeyen bir bağ var ama düşme korkusunu yaşayınca Aykut filan da hak getire tabii.

Fark şu ama Aykut kocaman her kötü sonuçta istifa edebilirim sorumluluk benim diyor. Krizden çıkmak için takımın menfaati için yönetimle oturup konuşacağız diyor istifa sinyali veriyor. Bizim hoca zerre kendinde suç kabahat görmüyor tutturmuş bir ocak da ocak..

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Boşa çıkar çıkmaz bunu almak için kovdukları Rıza'da gittiği takı da şampiyonluk mücadelesi veriyor.
Allah'ın sopası yok işte hak yiyerek gelirsen sonu böyle olur.

Hocanın aklının futbolda olduğunu düşünmüyorum. Dediği ile yaptığı birbirini tutmuyor. Tutsa benim için her zaman Terim ayrıcalıklıdır.

yalniz fbdeyken az kalsin sampi oluyordu, aatiften verim almaya basariyordu deplasmanlari kazaniyordu. fbin basina gelmesini istemem

Üst Alt