Aykut Kocaman'dan 'Türk işi futbol' Çıkışı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman'dan 'Türk işi futbol' Çıkışı!

Aslında öyle demedim ama neyse.

Bu arada olay forumun dışında gerçekleştiği için cezai müzeyyede gerektirmiyor.

Yabsg derken bas git dediğini düşünmüştüm. Çok da bilmem aslında böyle kısaltmaları ama bunu daha önceden duymuştum.

Bizim gibi fani üyeler bir whatsapp grubu kurup arkanızdan dedikodunuzu yapabiliriz sanırım K.T. Evet böyle bir hareketin öncüsü olabilirim.

Aslında öyle demedim ama neyse.

Bu arada olay forumun dışında gerçekleştiği için cezai müzeyyede gerektirmiyor.

Yabsg derken bas git dediğini düşünmüştüm. Çok da bilmem aslında böyle kısaltmaları ama bunu daha önceden duymuştum.

Bizim gibi fani üyeler bir whatsapp grubu kurup arkanızdan dedikodunuzu yapabiliriz sanırım K.T. Evet böyle bir hareketin öncüsü olabilirim.
Yapabilirsiniz en doğal hakkınız.

Pardon ama ben niçin özür dilemeliyim anlamadım? Devamlı Beşiktaş, Başakşehir taraftarı damgası yiyen biri olarak bunu sen mi diyorsun Sinan Bey ?

Hakaret boyutunda olmadigi zaman ciddiye almiyorum , 20 senedir kombinesi olup GS spor klubunun hemen her toplantisina katilan ,eski sporcusu olan , odasi posterden gecilmeyen bir adama onu hic tanimamis kisiler isterse birak bjk veya basaksehiri ,kalkip fb li deseler ne yazar

abdestinden suphesi olmayanin ... diye bir laf vardir .. o hesap ... ben o tip girisimleri elestirip raporluyorum cunku konu basliklarini isgal edip kirleten hale donusuyor , cevap vermesen lafi yuttu derler , ton da yukseliyor git gide kaale almayinca

senin durumun farkli . mesele senin GS liligini sorgulamalari degil , herhalde ondan ozur dileyecek halin yok

Aykut hocam gördügüm en büyük futbol düsmani olabilir.

Adam tee Ankaraspor basindayken "erken golleri sevmiyorum oyun planimizi bozuyor" gibi aciklamalari vardi. Hayretle izliyorum, herkes erken gole sevinir bu mal ise tedirgin oluyor.

Ahmet Çakar: "Aykut Kocaman, bayram değil, seyran değil Cüneyt Çakır'ın adını neden söylüyor biliyor musunuz? İşte bunlar şeytanlık, cinlik! Çünkü Gençlerbirliği - Galatasaray maçını Cüneyt Çakar yönetecek. Aykut Kocaman bu tıynetli biri."

Üst Alt