Aylık Harcamalarınız? - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aylık Harcamalarınız?

Ev Kredisi 550€
Ev ve 3 araba sigortası 110€
Rakı Mangal 200€
Restorant 300€
Elekrik 80€
Gaz 60€
Gelir vergisi 120€
Ev vergisi 55€
Su 30€
Sağlık sigortası 55€
Mutfak Masrafı 400€
Sigara 80€
Kuaför Bakım eşim ve ben 150€
Mazot 300€
Telefon 40€
Digiturk 19€
Teknoloji hastalığı 150€
Iki-üç aya bir tatil masrafı 1000€
Yıllık uzun tatil masrafı 5000€
Babamlara ve Tr deki borç batağındaki akrabalara fişekleme 3000€.

Para biriktirmem sevmem huyum değil egom için kredi ile son model araba almam. Akrabalara hava atayım diye türkiyeye ev yaptırmam. Hayatı doyasıya yaşarım yarın ölecek gibi. Belkide mezar yeri param bile çıkmaz burda kiralık mezar yeri.

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk

Ev + 3 araba sigortasi nasil 110 Euro oluyor yaw? Ben ev + 2 arabaya 350 dolardan fazla veriyom.

Kusura bakma hakaret etmek durumundayım sana, o yüzden hazırlıklı olmanı tavsiye ederim ve şimdiden özür dilerim.

Ulan hıyar, kredi kartı harcamalarının içeriklerinde illaki vardır kültür-sanat, ki genelde insanlar hep temel şeyleri yazmış.

Ettiğin hakareti sana yakıştıramadım. Ancak şöyle söyleyeyim. Millet tüm kalemlerini ayrıntılı yazmış. Onlara harcama yapmış olsalardı yazarlardı. Çoğu kişi de kredi kartı giderlerinin ayrıntılarını yazmış zaten!

Aldığın kitaplara senin
Yok priz sehayat
P ile nasıl seyahat ederim
Diye kitaplar almışsın vasf

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

En son bu seriyi aldım

9789750843877_1_org_zoom.jpg

0,046*60000=2760 tl

2760*2=5520 tl

Türkiye de de masrafların var

kredi kira falan da varsa Allah sabır versin
Kredi borcum yok çok şükür, taşınma parası ödenmese idi perişan olur. Bir kaç yılda anca kendimi düzeltirdim. Burada konut ve yiyecek çok pahalı, hakikaten öyle böyle değil, inanılmaz derece de pahalı öyle arkadaşlarınla dışarıya çıkayım falan hak getire, tabii bir müddet böyle sonra artık iyileşir umarım. Diğer kalemleri eklemedim. :D Türkiye'de suya para veriyorduk burada çeşmedeki suyu iç sıkıntı yok.

Maaşımın bir 1/3 ü bulunduğum ülkede 2/3 ü Türkiye'ye yatıyor. Buradaki maaş hesabının kartını hanıma verdim, arada harçlık alıyorum. Kafam rahat ohhh.. tavsiye ederim verin yengeye kartı hiç uğraşmayın

Üst Alt