Ayrılmak İsteyen Biri Daha: Aytaç Kara - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ayrılmak İsteyen Biri Daha: Aytaç Kara

Salih uçanla beraber geçen sezonun istenen adamlarıydı.

Aytaç yazıldığı gibi çöp bi adam da değil, x 1 kulübe gidip oynayama başlayınca anlarız

Süre alamıyorsa, süre alabileceği 1 kulübe gitmek istemesi de gayet normal bir istek. herif oynamak istiyor

Alparslan, aytac, ogulcan falan yabancı sınırı yüzünden yapilan yedeğe yerli transferleri, bunlar iyi günlerimiz daha, hele bi dussun 5'e 6'ya da o zaman başlıyor asıl çile.

Ya bu Aytaç ogulcan barış Alper sekidika Fatih neden takas da kullanılmıyor git sivastan ugur çiftçiyi al Bünyamin i al Antalya'daki alanyadaki orta saha genç çocuğu al Konya'daki defans Abdülkadir i al goztepeden kaleci çocuğu al bu kadar beceriksiz bir takım olmaz

Kalsınlar diyenlere şaşıyorum. Anadolu da ne topçular var şu an bizim takımda rahat oynayabilecek. Scouting iyi olursa iyi oyuncular çıkar. Tembellik yapmasınlar oyuncu takip etsinler. Buyursun gitsin.

Ya bu Aytaç ogulcan barış Alper sekidika Fatih neden takas da kullanılmıyor git sivastan ugur çiftçiyi al Bünyamin i al Antalya'daki alanyadaki orta saha genç çocuğu al Konya'daki defans Abdülkadir i al goztepeden kaleci çocuğu al bu kadar beceriksiz bir takım olmaz
İyi diyorsun da zorla mı takas yapacaksın?..Barış Alper dışındakilere (O da genç diye) talip olan kulüpler, maaşının tamamını ödemeye bile yanaşmazlar muhtemelen. Uğur Çiftçi' yi TS alamadı, 2 m filan istediler; Bünyamin BJK a tuzlu geldi, vazgeçtiler. Keza Abdülkerim-İrfancan...

Sanki diğer kulüpler, bizde işe yaramayan adamlarla en gözde oyuncularını takas etmek için gözlerini dört açmış bekliyorlar gibi senaryo yazıyorsun. İnanmak istiyorsan sen bilirsin ama hayatın gerçekleri öyle değil...

İyi diyorsun da zorla mı takas yapacaksın?..Barış Alper dışındakilere (O da genç diye) talip olan kulüpler, maaşının tamamını ödemeye bile yanaşmazlar muhtemelen. Uğur Çiftçi' yi TS alamadı, 2 m filan istediler; Bünyamin BJK a tuzlu geldi, vazgeçtiler. Keza Abdülkerim-İrfancan...

Sanki diğer kulüpler, bizde işe yaramayan adamlarla en gözde oyuncularını takas etmek için gözlerini dört açmış bekliyorlar gibi senaryo yazıyorsun. İnanmak istiyorsan sen bilirsin ama hayatın gerçekleri öyle değil...
Bizim hiçbir oyuncumuz iş yapmaz mı ben onu anlamıyorum gerekirse maaşlarını da sen verir yollarsın. İsmail çokcalis bedavaya gitti adanaya yani sözleşmesinin son senesindeki adamları alsalar ona razıyız.

Bizim hiçbir oyuncumuz iş yapmaz mı ben onu anlamıyorum gerekirse maaşlarını da sen verir yollarsın. İsmail çokcalis bedavaya gitti adanaya yani sözleşmesinin son senesindeki adamları alsalar ona razıyız.
Verdiğin örneklerle İsmail' in ne alakası var?..İsmail' i muhtemelen Terim beğenmedi yahut BS ile ters düşmek istemedikleri için ilgilenmediler...Uğur için 2 milyon Euro istediler diyorum; 30 yaşındaki adama basıp parayı alalım diyorsan o başka. Ki Uğur Çiftçi' nin GB den bonservissiz Sivasspor yerine bize gelmesini istedim diye dalga geçenler olmuştu burada; yabancı olunca uçacak kaçacak sanılır hep...

hiçbir maçında 5 dakikalık bile fark yaratamadı hazırlık maçlarında oraya buraya çarpıp giren firikikler dışında... Üstelik oynamıyor olsa bile para kazandığı yerde fiziğini koruyamamak yada geliştirememek bir sporcun bir kulübe ihanetidir... Derhal gitmeli

Üst Alt