Aysal'dan Özbek'e Olay Sneijder Göndermesi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal'dan Özbek'e Olay Sneijder Göndermesi!

bu adamı getirmezler kulübün başına. o yıllarda neler olduğunu çok az kişi biliyor. aysala örtülü operasyon yapıldı. kulübün o yıllardan bu günlere gelmesi tesadüfi değildir. spora sisayet bulaştığı müddetçe böyle pislikler olmaya devam edecek. bu konu hakkında da alenen konuşmamanızı tavsiye ederim. başınızı yakabilirsiniz, hiç gerek yok.

Samimi olman gerekirse zaten girmemeli diye düşünüyorsun Fatih biliyoruz yani.

sent via GSC
Evet ama o sadece benim şahsi düşüncem.
Boş ver zaten şahsi düşüncemi. Ben Faruk süren dahil hiç bir yöneticiyi başarılı model olarak görmüyorum industriell futbola geçiş itibariyle.
Hepsi beceriksiz iş bilmez sektör yabancıları. Bunun faturası zaten ortada. Bu milyon Dollar borçlar çok iyi yönetildiğin sonuçu değil sonuçta.

Evet ama o sadece benim şahsi düşüncem.
Boş ver zaten şahsi düşüncemi. Ben Faruk süren dahil hiç bir yöneticiyi başarılı model olarak görmüyorum industriell futbola geçiş itibariyle.
Hepsi beceriksiz iş bilmez sektör yabancıları. Bunun faturası zaten ortada. Bu milyon Dollar borçlar çok iyi yönetildiğin sonuçu değil sonuçta.
Anlamıyorum ne bekliyorsunuz abi.

Bu ülkenin görebileceği en üst kademe yönetici tipleri Süren ve Aysal. Var mı bugüne kadar bunlardan daha iyisi. Söyleyin de bilelim ona göre konuşalım.

Nasıl teknik direktörlükte Terim den iyi yok diyorsak yöneticilik de de bu adamlardan daha iyisi yok son 20 senede. Ister kabullen ister kabullenme, ülkenin görebileceği en üst düzey yönetici profili bu adamlar.

sent via GSC

Anlamıyorum ne bekliyorsunuz abi.

Bu ülkenin görebileceği en üst kademe yönetici tipleri Süren ve Aysal. Var mı bugüne kadar bunlardan daha iyisi. Söyleyin de bilelim ona göre konuşalım.

Nasıl teknik direktörlükte Terim den iyi yok diyorsak yöneticilik de de bu adamlardan daha iyisi yok son 20 senede. Ister kabullen ister kabullenme, ülkenin görebileceği en üst düzey yönetici profili bu adamlar.

sent via GSC
Spor sektöründen gelen ve bu işi bilen yönetici istiyorum. Senin gibi renktaşlar ağız politikası ile kandıran farklı sektörün üstün yöneticilerine karşıyım.
Türkiye’de bir ilhan Cavcav rahmetli vardı işte bu profile uyan yönetici olarak ama oda yılların getirdiği tecrübeye dayalı çıkan bir extrem örnektir. Ayrıca kulüp yapıları farklı zaten.
Neyse isteyen istediğini destekleye bilir.
Sürenler de aysalarda bu kulüplerin sonudur net şekilde uzun vadede.
Benim düşüncem franz Beckenbauer lar uli Hoeneßler bilemem cruflu sektörü de bilip ve bununla birlikte bilinçli şekilde yönetim profilidir. Enerji sektöründe elit yönetici olmuş adam gel spor sektöründe aynı başarıyı göster deniliyor bekleniyor. Okumuş adamsın bide can. Varmı böyle sacmalık yahu. Bu adamların kendi sektöründe ne kadar iyi olsada başka sektörlerde senden benden bile rezil performans göstermemesi supriz olur. Spor sektörü bilmeyenler için, hele ki kulüp yapısı zor iken, öyle sektöre dayalı eğitimi veya uzun yıllar tecrübesi olmayanlar için kolay lokma değil.

Bu camiada tek bir yönetici var o makamı tam teşekküllü yürütecek. Oda mıy mıy o koltuktan korkan Ali Dürüsttür.
Gerisi alayı çöp acemi beceriksiz sahtekar ve yalancı ordusu spor yöneticilik sektöründe.

Aysal madem hain esas sorumluluğu her dönem reklamını yapan Adnan Öztürk Ali Dürüst gibi adamlar alsın madem

Dogru fakat bu adamin arkasinda da koskoca Galatasaray taraftari var ve zaten ulkeye bagli degil islerinin cogu disarida ciksin aciklasin gercekleri,diyeceksin ki kolay mi,kesinlikle cok zor ama bulunduklari mevki cesaret gerektirir sen ben yapabilecek olsak zaten orada biz olurduk.Aysal'sevmek baska bu heriflerin eline bizi bırakması baska bu sebeple sinirliyim kendisine yoksa benim icin Suren ve Yalman sonrası en basarili baskandir.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İşin içine siyaset girince Aysal veya Galatasaray kimsenin umurunda olmaz. Zaten Aysal zamanında boşuna 20 milyon AKP'li GS taraftarı var demedi. Gerçekten öyle çünkü. Galatasaray taraftar kalitesi olarak BJK ve FB'den düşük bir camia.

Hep diyorum Galatasaray'ın gerçek taraftar sayısı 50.000 kaliteli taraftar sayısı da bu kadardır. Gerisi menfaatçi, hayat amacı olmayan, Galatasaray'ı gazeteden takip eden tiplerdir.

Dursun bunların avantajıyla hala görevde.

Spor sektöründen gelen ve bu işi bilen yönetici istiyorum. Senin gibi renktaşlar ağız politikası ile kandıran farklı sektörün üstün yöneticilerine karşıyım.
Türkiye’de bir ilhan Cavcav rahmetli vardı işte bu profile uyan yönetici olarak ama oda yılların getirdiği tecrübeye dayalı çıkan bir extrem örnektir. Ayrıca kulüp yapıları farklı zaten.
Neyse isteyen istediğini destekleye bilir.
Sürenler de aysalarda bu kulüplerin sonudur net şekilde uzun vadede.
Benim düşüncem franz Beckenbauer lar uli Hoeneßler bilemem cruflu sektörü de bilip ve bununla birlikte bilinçli şekilde yönetim profilidir. Enerji sektöründe elit yönetici olmuş adam gel spor sektöründe aynı başarıyı göster deniliyor bekleniyor. Okumuş adamsın bide can. Varmı böyle sacmalık yahu. Bu adamların kendi sektöründe ne kadar iyi olsada başka sektörlerde senden benden bile rezil performans göstermemesi supriz olur. Spor sektörü bilmeyenler için, hele ki kulüp yapısı zor iken, öyle sektöre dayalı eğitimi veya uzun yıllar tecrübesi olmayanlar için kolay lokma değil.
Güzel masal teşekkürler.

sent via GSC

Üst Alt