Aytaç Kara Ayrılma Kararı Aldı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aytaç Kara Ayrılma Kararı Aldı

giden yönetim ne diye transfer yapar ilginç zaten. terim in haberi varsa ayrı mallık yalnız.

hocanin kalsa-da kalmasa da genel sezonluk < ; > sezon sonu gitmesi gerekenler alinmasi gerekenler ozelinde rapor sundugu soylenirdi tv de vs.

dolayisiyla bahse gecen oyuncumuzun hocanin kendi raporu disinda alindigi konusu ,yoruma acik - bu basliktaki haber denkleminde...

yeterli veya yetersiz, aytac dun piyasaya cikmadi. bilinen bir isimdi ligi yakindan takip edenler adina ozellikle. 3 macta karar verilmesi ne kadar saglikli ve dogru - bu da yoruma acik.

ben hocanin bazi tutumunu hic begenmiyorum. transfer ozelinde. kimi aldirdigi oyunculardaki anlamsiz israri...

*oncelikle *hocaya yakin kaynaklar haber versinler babel ne oldu babel - hoca halen umutlu mu,
tutmak istiyor mu kendisini,...
<:> roportajlarda kimse sormuyor mu hocaya veya baskana ?

konuya son olarak diyecegim, diger bazi renkdaslarin dedigi gibi-hocadan habersiz alinmasi zor ihtimal.

Aytaç transferini yazın açıkladık ama zaten aylar öncesinden bitmemiş miydi? Hocadan nasıl habersiz alınmış olabilir ki? Aytaç Galatasaray göndermeli paylaşımlar yapıyordu hatta. Kışın bitirmiştik o transferi, yazın resmiyete döküldü.

Üst Alt