Aytaç Kara İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aytaç Kara İddiası

Her transfer döneminde sirf taraftar sosyal medya da linc etsin diye bu tarz haberler cikiyor,taraftarimiz da her defasinda bu tuzaga dusuyor ne yazik ki

Sezon basinda sabri bile yazildi mesela,uzun lafin kisasi her habere inanmamakta fayda var

hem o hemde ayagi temiz olup bir kac güzel pasli maclarina denk gelmisim. Dedigin gibiyse gelmesin. Yedekten bizimkiler oynasin (karnucu felan)
Bursalı topçularla çok yakın olan arkadaşlarım var yani iki kuzenim. Söyledikleri benim için esastır ki Bursasporun düşmesindeki en önemli faktörün takım içindeki sorunlar olduğunu söylerler. Gruplaşmalar, yabancı oyunculara karşı tavırlar, külhanbeyi havaları falan. Ve bu işlerin iki başrol oyuncusu da Aytaç Kara ve kendisini Türkiyenin Ramosu sanan Eruğrul insanı. Yani şunu anlatmaya çalışıyorum ki futbolculuğunu geçtim karakteri de bu oyunda olması gereken yeterlilikte değil.

Fatih Terim'in orta saha futbolcularina bu kadar onem verirken Aytac denilen beyinsizi isteyip aldiricagini zannetmiyorum.

Duyumcular duyum alamiyor diye sallamaya baslamis, sakin olun.

Aytaç o kadar kötü bir oyuncu değil.

Çapraz bağ koparmasa şu an milli takımda izliyorduk Ozan yerine.

Sakatlık sonrası bu yıl fena oynamadı. Hocanın oyun tarzına yatkın bir adam.

Orta sahalarımızda ki en büyük eksiklik olan agresif press sorununu çözebilir.

Öndeyken falan son 20 dk oyuna hamle oyuncusu olarak alınır yani kısaca orta saha rotasyonunda iş görür bence.

Fakat Bursa ucuza bırakmaz en 3 milyon falan isterler. O yüzden yatar bu transfer.

ömer bayram varken emre tasdemir transferini de hic anlamadim

bari bursa'ya 2-3 genc verip ligde kalmalarina yardimci olsaydik

bursa >>> konya

Kesinlikle alinmamali. Bunu alacagimiza eskisehir'deki Mehmet Ozcan'i alalim. Hem genc hem de Dorukhan gibi kendini gelistirebilir.

Her adi geçen transfere hemen b..k atan biri değilimdir arda ve senere bile ılımlı yaklaştım ama bu tam bir rezillik olur gerçek değildir Ins Allah..

Bursalı topçularla çok yakın olan arkadaşlarım var yani iki kuzenim. Söyledikleri benim için esastır ki Bursasporun düşmesindeki en önemli faktörün takım içindeki sorunlar olduğunu söylerler. Gruplaşmalar, yabancı oyunculara karşı tavırlar, külhanbeyi havaları falan. Ve bu işlerin iki başrol oyuncusu da Aytaç Kara ve kendisini Türkiyenin Ramosu sanan Eruğrul insanı. Yani şunu anlatmaya çalışıyorum ki futbolculuğunu geçtim karakteri de bu oyunda olması gereken yeterlilikte değil.
o ertugrul da simdi yabanci olarak italyada oynuyor he :)

gelirse küfür edicem burda bu sokuk gelirse bunu getiren vizyon ve sorumlulara agır gidicem. terbiyesizzlik. kimin cebi dolcak acaba . fatih hoca torunlarına yatırım mı yapıyo napıyo

bu seviye adam yetiştirebilmeliyiz aslında. eskiden çıkıyordu mehmet güven gibi isimler. 10-15 dakikalık oyuncular işte.
bu tip rotasyonun sonunda yer alacak isimeleri çıkarabilsek dışarıdan almaya ihtiyaç kalmaz.

atyaç'a gelirsek ben kendisini izlemediğim için bir şey diyemem. zaten bizim ligde 2 sene düzenli oynasan ismin büyüklerle anılıyor. bu da trabzon'da sakatlık vs derken oynayamayıp son 2 senedir yeni malatya ve bursa'da düzenli oynayınca hemen ismi çıkmış.

üfürme de olabilir elbette ama belli ki bizimkiler yerli rotasyonunu artırmak için her yeri yokluyor.

o ertugrul da simdi yabanci olarak italyada oynuyor he :)
Evet öyle Musap gerçi net mi bilmiyorum
Ertuğrulun problemi kendisini Bursasporun sahibi sanmasından kaynaklanan şımarıklığıydı özellikle saha dışında. Tribünlere yaranmak için cezalı olduğu bir maçta tribünde amigoluk yapmıştı. Bu olaydan sonra texasın pohpohlamasıyla götü kalktı. Bursasporda kalması futbolunu bitirirdi. Bu yüzden gitmesi kendi adına iyi oldu. Bursaspor için gerekirse sahada kanımızı akıtırız diye röportajı vardı ama takım düştükten sonra alacakları için ihar çeken ilk oyuncu kendisi oldu

Üst Alt