Aytaç Kara'dan Düşündüren Paylaşım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aytaç Kara'dan Düşündüren Paylaşım

Orta sahamızın 3 kişi olduğunu düşününce gelsin tabi. 3 kulvarda yürüyecek takımın en az 6 orta sahası olmalı düşüncesindeyim

Birde Ne kadar çok Türk o kadar az yabancı sınırı mevzusu. Unutuyorsunuz biz ne zaman başarılı olmaya başlasak yabaci sınırı geliyo. Türk kadrosuda iyi olmalı ki çareleri kalmasın. Senin bazı mevkilerde Türk alternatiflerin olmazsa sınır getirirler. Alternatifin olursa da sinir kaldırırlar. Bunları unutmayın arkadaşlar. Biz normal şartlar altında normal bir ligde mücadele etmiyoruz. Tüm kurulları rakip takım fanatikleri tarafından kurulu bir düzende herşeyi düşünmen eksiksiz yapman lazım. Bu bağlamda Aytaç gelsin ve hatta çokta iyi performans versin isterim.

Devre arası gelsin istiyordum. Etebo yüzünden kaç maç boşa gitti. Aytaç olsaydı yerine durum farklı olurdu. Aytaç çok iyi olduğu için değil Etebo çok kötü olduğu için.
Etebo'yu ligin son haftalarında Bayern'e koysan takımın ağzına ederdi ve şampiyonluğu ellerinden verirlerdi. Öyle bir anti-futbolcu bu.

Kim bunu nasıl izleyip nasıl beğenip transferini kabul etmiş hayretler içindeyim gerçekten.

Çok bildiğim bir oyuncu değil yani öyle takip etmedim. Ama istatistiklerini beğendiğimi söyleyemem. Skora katkısı düşük bir merkez orta saha. Sanırım serbest kalacağı için alınıyor. Ne bileyim daha iyi profiller getirebilsek keşke.

Adamı istememişti forumun geneli ''Aytaç nedir yav'' felan demiştik ilk haber çıktığında
Ama o kadar yazıldı ve çizildi ki bu sefer de baya faydalı olacak gibi hissediyorum ben niyeyse
Bir de sanki 40 yıldır bizim takımda gibi bir izlenim veriyor şimdi çok yazıldı ya

Valla onu bunu bilmem. Yetenek olarak muthis olmayabilir ama bu tarz adamlara her takimda ihtiyac var. Sali gunu oynuyor olsaydi en az bir gol sirf hirstan atar veya attirirdi. Millet istiyor ki her pozisyonda teknik on numara oynasin. Makul bir fiyata gelsin

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Şampiyon olursak cl de city e karşı aytac la oynarız artık bıkmadık çöp doldurmaya el etek öpenleri doldurun bakalım

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ne alakası var şimdi? Bence yanlış düşünce. Takımda bir tane bile 6 numara yok. Gelsin ama bir tane de Fernando ve Melo gibi biri daha gelsin aslı yedekli oynasınlar işte. Sahada 3 tane 8 numara görmekten bıktım ben. Ki sen taktiğini ve oyun planını iyi kurduktan sonra emin ol Aytaç Kara da tutar City hücumcularını. Hasan Ali Mbappe'yi hayattan bezdirmedi mi? Öyle bir savunma planıyla çıkıldı ki o maça dünya yıldızı adam adım atamadı. Bu işler böyledir. Sen Aytaç'a tamam işte sen de İlkay'ı falan al bire birde dersen İlkay eline avucuna verir tabii Aytaç'ın. Ki bırak Aytaç'ı İlkay'ın eline avucuna veremeyeceği orta saha oyuncusu da yok bu arada dünyada eğer orta sahanı City ya da o kalitede bir takıma karşı iyi kurgulamazsan, hazırlamazsan. Dalga geçtiğimiz Burak şu anda Lille'i şampiyonluğa taşıyor. Buna adım gibi eminim ben ki Aytaç, Sakıp, Murat Paluli, Halil Akbunar vs. kimse kim Lille'in hocası Galtier'in elinde takımın en önemli oyuncularından biri gözükür. Çünkü günümüz futbolunda system is everything.

yarin da cikar cubukluyla poz verip fincanini gösterir bize

sov yapmak yerine isine saygisi olan adamlar lazim bize

umarim yedekten öteye gidemeyecek bir adam icin aylarca ugrasmazlar

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Üst Alt