Aziz Yıldırım: "10 Takımın Düşmesi Gerekir"


FB Başkanı Yıldırım,TV 8 Spor Müdürü Faik Çetiner`e yazdığı mektupta "Biz düşersek Galatasaray da düşer" dedi. HÜRRİYET - TÜRKİYE'NİN AÇILIŞ SAYFASI de yayınlanan habere göre başkanımız yazdığı mektupta, herkes `Fenerbahçe düşerse` diyor. Halbuki bu sistemin içinde Fenerbahçe, BJK, Trabzon A.Gücü, Mersin, Sivas ve diğerlerini sayarsak G.Saray da dahil EN AZ 10 TAKIMIN düşmesi gerekir` ifadesini kullandı..Aziz Yıldırım, Fenerbahçe 'nin suçlanmasına neden olan hukuki sistem nedeniyle G.Saray`ın bile küme düşmesi gerektiğini savundu. Yıldırım, G.Saray ile birlikte bu sistem nedeniyle küme düşmesi gereken takımlar arasında Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzon, A.Gücü, Mersin İdman Yurdu ve Sivasspor`un ismini saydı ve rakamın 10`u geçebileceğini vurguladı.Aziz Yıldırım, G.Saray`ın küme düşürülmesiyle ile ilgili bu düşüncelerini TV8 Spor Müdürü ve Her Şey Futbol programının yapımcısı Faik Çetiner`e gönderdiği mektupta dile getirdi. İşte kelimesine-virgülüne dokunmadan 15 Ağustos tarihli o mektup:Sevgili FaikAkşam senin programını seyrettim.

Şunu bil ki bu şekilde olursa yakın zamanda yönetici ve başkan kulüpler bulamazlar. Biz alındığımızda 6222 sayılı kanuna göre bizi dinlemişler. Bunlar örgüt (silahlı)ten bizi yargılamak istiyorlar. 19 maçta şike vardı. Ama tutuklanan 3 oyuncu var. Bu nasıl oluyor. Sen bişi anlıyor musun.

Şimdi ekte verdiğim devlet büyüklerine gönderdiğim mektubu iyi okumanı rica ediyorum. Bu kadar yaygaraya gerek yok. 6222 sayılı kanuna göre 3. Ağır cezada (Çağlayan ya da Kadıköy) yargılanalım ve sonuca göre de herkes yolunu belirlesin.

Sinan`a (Engin) da selamlar söyle, onu sevdiğimi söyle. Her şey gelir geçer ama dostluklar bakidir. Biz temiziz hem de bizde bir şey yok diyenlerden fazla.

Birde herkes Fenerbahçe düşerse diyor. Halbuki bu sistemin içinde FB-BJK, Trabzon, Ankaragücü, MİY. Sivas ve diğerlerini sayarsak (G.Saray da dahil) en az 10 takımın düşmesi gerekir.

Artık senle telefonda konuşurken şu takım bizi yener diyemem çünkü şike oluyor. Semih`in ifadeye çağrılması tam fiyasko. Benimle ilgili konuşmaları hep kısaltıp istedikleri gibi organize etmişler ve bu dökümleri ben internetten aldım. Sana sevgi ve saygılarımla bu satırları karaladım.Hürriyet.com.tr
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "10 Takımın Düşmesi Gerekir"Aslında bu mektubun bir itiraf olduğunu görüyorum.Başkası da yapıyor deyip suç bastırmak ve başkalarını suçlamaya çalışmak nedir yahu?Dolayısıyla ilk diyeceğimi en son diyeyim; "hoşt".
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "10 Takımın Düşmesi Gerekir"Nedir bu Galatasaray kompleksi fb'lilerde ? Hakikaten zamanında öyle bir oturmuş ki içlerine GALATASARAY, 2 laflarından birini içeriyor.Çamurlarını bulaştırmak için yerde yuvarlanan domuzlara benziyorlar.
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "10 Takımın Düşmesi Gerekir"Bir de Galatasaray'ı başkasının sıkıntısına sevinen fırsatçı gibi gösteren M.A.A. orjinli TFF, acaba kendi pislik takımının çamurunu bulaştırmak için her defasında ağzına Galatasaray'ı almasını göremiyor mu ?
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "10 Takımın Düşmesi Gerekir"Yapmışsın bi pislik, e ortaya da çıkmış. Daha neyin inkarındasın be Allahın adamı! Adam gibi arkasında dur. De ki şu şu şu. Yok demeyeceksen de sus. Kendi pisliğinin içine Galatasaray'ı çekmeye çalışma.
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "10 Takımın Düşmesi Gerekir"ne kadar çekişkili cümleler ilk cümle sinan rahat olsun biz temiziz 2. cümle Halbuki bu sistemin içinde FB-BJK, Trabzon, Ankaragücü, MİY. Sivas ve diğerlerini sayarsak (G.Saray da dahil) en az 10 takımın düşmesi gerekir. diyor hangisine inanak azize
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "10 Takımın Düşmesi Gerekir"Adam cezaevine iyice alıştı. Habire mektup gönderip duruyor. :DBu adamda gizli GS'lik var, açığa vuramıyor. Yoksa en çok GS şampiyonluğu gören fb başkanı olabilirmiydi?"Darağacında bile olsam son sözüm GALATASARAY" - Aziz Yıldırım.
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "10 Takımın Düşmesi Gerekir"Bizi işin içine çekemediler ya, kudurun ulan köpekler. Size az bile.
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "10 Takımın Düşmesi Gerekir"Aziz yıldırım bildikleri varsa açıklasın açıklamazsa adam deyil zaten deyilde şike yaptıysak cezamız düşmekse düşelim hiç sorun deyıl kım şike yaptıysa düşsün a.b.c takım hiç farketmez..
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "10 Takımın Düşmesi Gerekir"Konumuzla alakası yok ama:)Playofflarla ilgili...Adam haklı beyler:b5:[video]https://fanatik.ekolay.net/Mehmet-Demirkol-yaziyor_3_Detail_88_235330.htm[/video]
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "10 Takımın Düşmesi Gerekir"adam itiraf ediyor resmen ,biz de dussek problem olmayacak butun kiyamet oradan kopuyor
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "10 Takımın Düşmesi Gerekir"Bu şekilde medyadaki bazı çapulcuların Galatasaray'ı da işin içine katma çabalarının sebebini de öğrenmiş olduk. Şikeci örgüt lideri Aziz hapishaneden evlatlarına direktifler veriyormuş meğer. Bu açıklamayla bu da kesinleşmiş oldu.
 
Cevap: Aziz Yıldırım: "10 Takımın Düşmesi Gerekir"Yaptığını kabul ediyor ama başka takımlarada mok atıyor.Bu bir itiraf ve karalamadır.
 
Üst Alt