Aziz Yıldırım: "32 bin üyeden bir tek sen mi başkan olabilirsin?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: "32 bin üyeden bir tek sen mi başkan olabilirsin?"

1585800-33713382-1600-900.jpg

Aziz Yıldırım: ‘Biz dava arkadaşıyız’, ‘Yapılan iyilikler söylenmez, ayıp’ diyorsun. Daha 3-4 ay önce, ‘dava arkadaşın’ olan Şekip Mosturoğlu’nun ailesi için söylediklerini unuttuk mu zannediyorsun?

Aziz Yıldırım: ‘Her yıl 10 bin üye yapacağım’ diyorsun. ‘Hedef 1 Milyon Üye’yi incelemedin mi? Üyeliğin önünü açan kim? Rol çalan kim? ‘3 Temmuz bitmedi’ diyoruz. Halâ aynı hakemler, kurullar, insanlar futbolu yönetiyor. Anlamıyor musun?

Aziz Yıldırım: FETÖ’nün savcısına, hakimine, polisine korkmadan inandığını söyleyen Aziz Yıldırım, neye inanıyorsa onu söyler. Mağdur edebiyatını bırak. Koç ailesinin temsilcisi olan sen, hangi mağduriyetten söz ediyorsun? Ne mağduriyet yaşadın? Anlamını bilir misin?

Aziz Yıldırım: Kapalı kapılar ardında söylenen bir şey yok. İlk kez basına açık konuşunca, kapalı toplantılarında dillendirdiklerini unuttun. Aziz Yıldırım, yüzüne söyleyemeyeceği bir şeyi arkadan söylemez.

Aziz Yıldırım: 2015’te yeniden yargılama oldu. Neredeydin? 2016’dan beri kumpas davası sürüyor, bir gün geldin mi? 17-25 Aralık, 15 Temmuz sonrası ortaya çıkıp delikanlılık yapmak kolay, öncesinde neredeydin?

Aziz Yıldırım: Sen olmazsan Fenerbahçe yok olup gidecek mi? 32 bin üyeden bir tek sen mi başkan olabilirsin? Senin dışında başkan adayı çıkamaz mı? Bu camiaya yapılabilecek en büyük hakaret bu. Bu camiadan çok başkan adayı çıkar.

Aziz Yıldırım: 3 Temmuz davasını bizden güçlü kimse takip edemez’ lafımı, camiaya hakaret olarak nitelendirip, davayı en az bizim kadar tutku ile takip edecek çok insan bulunacağını söylüyorsun. Peki, sen değil misin ‘Kazanamazsam bir daha aday olmam’ diyen?

Aziz Yıldırım: Buradan sana bir teklifim var. Gel söz ver, seçilemezsen de aynı sponsorlukları getir. Herkes senin ne kadar iyi Fenerbahçeli olabildiğini görsün.

Aziz Yıldırım: Sponsorlukları açıkla diyorsun. Açıklayacağım. Ama ilk anda hatırlatayım; bir Ülker, iki Doğuş, üç Acıbadem... Bunu da sen çok iyi biliyorsun. Her yerde ‘Seçilirsem, yeni ve büyük sponsorluklar getireceğim’ diyorsun.

Aziz Yıldırım: Akademi konusu bir kulüp projesidir, seçim vaadi değildir. Ayrıca biz kimiz, siz kimsiniz? ‘Biz açıkladık, bizim projemiz’ diyorsun. Siz başka bir kulüp mü kuracaksınız, hani her şey Fenerbahçe içindi?

Aziz Yıldırım: Sen; sana edilen küfürü nasıl karşılarsın, o senin sorunun. Ben geniş bir insan değilim.

Aziz Yıldırım: Milletimizin göz bebeği bir ordu mensubu üzerinden muhaliflerin keyfi olarak disiplin cezası ile cezalandırıldığını söylüyorsun. Başkana, yöneticiye, kulüp üyesine küfür eden kim olursa olsun disiplin kurulu gereğini yapar.

Aziz Yıldırım: Fenerbahçe'ye şart koşmak ne demek, cümleye 'Başkan olursam' diye başlamak ne ayıp...

Aziz Yıldırım: Sizlerden söz istiyorum, kombine kalmayacak' diyorsun. Peki ya başkan olamazsan? 2 yıldız yaptığınız gibi, 'maça gitmeyin' telkinlerinde mi bulunacaksınız trolleriniz aracılığıyla?

Aziz Yıldırım: Her şeyimiz doğal, diyorsun. Sosyal medyada teşekkür ettiğin troller de mi doğal? Anamıza avradımıza her gün sayısız küfür eden troller?

Aziz Yıldırım: Ali bey, avukatın 101 şikayetçinin kim olduğunu öğrenmiştir. Kamuoyuna açıkla! Sana kumpas kuranlar kim? Türkiye’de kurulan kumpasların en büyük mağdurlarından biri olarak sana söz veriyorum.

Size bir sey sormak istiyorum . Merakimdan

Siz fb li olsaydiniz , yani bir fb taraftari olarak

Oy kullanacak ya da fikir belirtecek olsaniz , aziz yildirimin yargitay karari cikana dek baskan kalmak istiyorum demesine bakisiniz ne olurdu ?

Benim bir konuyu anlamıyorum.
Hadi diyelim kumpas kuruldu ve öyle dinlendi şike meselesi.

Kumpas yapıldı diye olan şike suçu yokmu sayılıyor Türkiye'de?

Bilmediğim için soruyorum vallahi. Olabilir yani bu tür tuhaf hukuki yaklaşım veya ahlaki yaklaşım ülkemizde

Abi harbiden bu cok ama cok agir konusuyor. Ali Koc olsam (o gücle, taraftar arkamda) bunun bütün pisliklerini ortaya dökerdim

Bilmediğim için soruyorum vallahi. Olabilir yani bu tür tuhaf hukuki yaklaşım veya ahlaki yaklaşım ülkemizde
DHdZJlEXkAAlQWQ.jpg

Özet budur. 2010-2011 ne trabzon ne fenerdir.

Haklı madem çok seviyonuz kulübü secilmezeen de sponsor ol bakalım görelim ne kadar seviyon.
Bu tarz adamlar hayatta maddi anlamda herşeyi kazanmış insanlar. Tek bise kaldı yapamadıkları o da ego tatmini. Başkan olarakta bunu gerçekleştirecek işte.

Ayni şey bizde de oldu. Galatasaray siz yaşamayamam her zaman Galatasaray içindeyim diyen Aysal cebinden çıkarıp basit rakamlarla bile sponsor olmadı. Niye? İşte üstteki sebepten.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hukuki mi vicdani mi soruyorsun bilmiyorum ama konusma tapeleri bir sucun varligini kanitlamaz

Ben butun gun sana telefonda bir adami nasil bicakladigimi filan anlatabilirim ama bu suc gerceklesmemis olabilir

Ama tanik ifadeleri vardir , kamera kayitlari vardir ve olay ortaya cikarildiginda eszamanli olarak da konusma kayitlari vardir , kuvvetli suc suphesi , ispat gibi kavramlar pesinden gelir

Sike davasinda baska bir durum oldu . Anlatmasi uzun . Ama zaten eger olagan ustu mahkemeler denen olusum olmasaydi , zaten bu kisiler tutuklu yargilanmazlardi

Ek olarak tapelerin delil sayilabilmesi icin hukuken dinlemelerin otomatikman uzatilabilmesi bir sure kisitlamasina sokuldu

Bir kere izin alindi diye insanlari suresiz dinleyemezsiniz dendi kisaca

DHdZJlEXkAAlQWQ.jpg

Özet budur. 2010-2011 ne trabzon ne fenerdir.
Ya şike yaptıkları net. Tepeleri okudum ve itiraz da etmediler kendileri mahkemede içeriği ile ilgili zaten.

Ama kumpas yoluyla dinlenme takip edildik diyorlar ya şimdi. Yani resmen mağdur biziz ayaklarına kapıldı herifler ve medyada bu yönde destek çıkıyor. Ben bu yaklaşımı anlayamadım açıkçası

Haklı madem çok seviyonuz kulübü secilmezeen de sponsor ol bakalım görelim ne kadar seviyon.
Bu tarz adamlar hayatta maddi anlamda herşeyi kazanmış insanlar. Tek bise kaldı yapamadıkları o da ego tatmini. Başkan olarakta bunu gerçekleştirecek işte.

Ayni şey bizde de oldu. Galatasaray siz yaşamayamam her zaman Galatasaray içindeyim diyen Aysal cebinden çıkarıp basit rakamlarla bile sponsor olmadı. Niye? İşte üstteki sebepten.

mehmet ali aydınlar,ferit şahenk , ali koç yıllarca para akıttı hocam bunu hepimiz diyoduk ve akıttıkları paraya karşılık başarı sıfır adamlar elini çekti kaç yıldır transfer yapamıyor aziz yıldırım

Size bir sey sormak istiyorum . Merakimdan

Siz fb li olsaydiniz , yani bir fb taraftari olarak

Oy kullanacak ya da fikir belirtecek olsaniz , aziz yildirimin yargitay karari cikana dek baskan kalmak istiyorum demesine bakisiniz ne olurdu ?
Süreci gücünün yettiği yere kadar uzatma çabası. Şuan zaten aklandı gibi bise. Yargıtayda temiz kararı çıkaracak. Beklemenin hiçbir anlamı yok yani.
Duyduğuma göre ekibini topla gel yardımcım ol diye ali koç a teklif gitmiş, Yargıtaydan sonra da baskan olarak devam edersin demiş a.y.
Ali Koç saçma sebepler göstererek kabul etmiyor. (Bahsettiği bahaneler; aile büyükleri izin vermiyor.)
Ondna sonra da kızışıyor araları. Kısa süre sonra da başkanlığını açıklıyor ali koç.

Hukuki mi vicdani mi soruyorsun bilmiyorum ama konusma tapeleri bir sucun varligini kanitlamaz

Ben butun gun sana telefonda bir adami nasil bicakladigimi filan anlatabilirim ama bu suc gerceklesmemis olabilir

Ama tanik ifadeleri vardir , kamera kayitlari vardir ve olay ortaya cikarildiginda eszamanli olarak da konusma kayitlari vardir , kuvvetli suc suphesi , ispat gibi kavramlar pesinden gelir

Sike davasinda baska bir durum oldu . Anlatmasi uzun . Ama zaten eger olagan ustu mahkemeler denen olusum olmasaydi , zaten bu kisiler tutuklu yargilanmazlardi

Ek olarak tapelerin delil sayilabilmesi icin hukuken dinlemelerin otomatikman uzatilabilmesi bir sure kisitlamasina sokuldu

Bir kere izin alindi diye insanlari suresiz dinleyemezsiniz dendi kisaca
Kamera görüntüleri de mevcut durumda zaten.
Avrupa'da yetkili spor mahkemeleri de zaten bu delillere bakarak cezayı vermişti.

Sadece tapelere bakarak ceza sebebi doğmadığını biliyorum zaten.

Yani bunun bir istatistigi var midir bilmem ama en modern ulkede bile islenen toplam suclarin icinden cezalandirilanlari toplamin 20% sinden azdir

Sikeden ziyade orgut kurma yonetme suclarindan yargilaniyorlardi

Hukuki anlamda bir garabetti cunku ayni haksizliklar askerlere bazi siyasilere gazetecilere de yapildi

Ben her şeye rağmen seviyorum Aziz Başkanı...Öz babasının üvey annesini nasıl sırtından pompalı tüfekle vurduğunu öğrenmek isteyenler Perde Arkasına...ismailenver coştu bir kere bu yolun sonu savcılık :)

Üst Alt