Aziz Yıldırım: "Arda'yı eninde sonunda alacağım” - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: "Arda'yı eninde sonunda alacağım”

Cevap: Aziz Yıldırım: "Arda'yı eninde sonunda alacağım”

Simdi icimden küfür etmek geldi ama ... Kalsin bakalim.

Allaşkına bi 10 dakika görüşsene Arda'yla :D Bak neler oluyor :D

Aziz Yıldırım: "Arda'yı eninde sonunda alacağım”:eek:

Zorlama,zorlama.:eek:

Ancak küçük Ardayı alır. Tabi zorlanır ayrı mesele :D

Dönemin Fb teknik direktörü Rıdvan Dilmen Galatasaray'dan ayrılan gerçek Galatasaraylı Filipescu'yu Romanya-Macaristan maçından sonra kadrolarında görmek istediğini söylemişti. Filipescu omzundaki Aslan Dövmesini göstererek cevap vermişti. Bunun ile ilgili haber burda

Diğer gerçek Galatasaraylı Işıl Alben ''Sürünsem de fenere gitmem'' demiş bizim kalbimizi fethederken feneri de göZ etmişti:p

Işıl Alben: Bana dayım Galatasaraylılığı Metin Oktay felsefesiyle öğretti. Fenerbahçe’ye giden Emre Belözoğlu gibi düşünemem. Sürünsem, hiçbir takımdan teklif almasam bile Fenerbahçe formasını giymem.

Arda ile Aziz YıldıVım 'ı Renaissance Polat Istanbul Hotel 'de 10 dakika yada 1 gece görüştürsek bu görüşme neler doğurur?:asd:

Sikildim artik bu konuda, satmiyoruz iste birak konussun salak.

Bu tarz haberlerin ne amacla yapildigi belli, bu kadar üstüne yorum yapmaya da degmez!

Anasını satayım Adnan Polat çıkıp diyemiyor "Arda'yı Türkiye liginden bir kulübe hiçbir şartta satmayız. Bu konu da burda kapanmıştır." diye.. Çıldırtıyor beni..

Anasını satayım Adnan Polat çıkıp diyemiyor "Arda'yı Türkiye liginden bir kulübe hiçbir şartta satmayız. Bu konu da burda kapanmıştır." diye.. Çıldırtıyor beni..

Aynen katılıyorum..Adnan Polat "Haldun Üstünel'le konuşun.." falan diyor.. "Zaten Arda gelmez.." falan diyor..Öyle dersen basında üstüne gelir..Aziz Yıldıvım'da..Çık açıklama yap "Arda'yı kesinlikle Türkiye Ligi'nde bir takıma satmam.." diye TV'lere veya resmi siteye bu curcuna burada kapansın..Çünkü bunlar Arda'ya da zarar verir..

Adnan Polat çıkıp hiçbir futbolcumuz satılık değildir dedi ya daha ne diyecek. Laftan anlamayanlara 10 kere laf anlatsan ne olur anlatmasan ne olur?

ardayla 10dk konuşsam yeter diyor ya azize; o 10 dk görüşmede herhalde ardaya ne kadar ezik olduklarını,adam gibi futbolcuya ihtiyaç duyduklarını söyleyip kendisini acındıracak, gaflet kuşu

Üst Alt