Haber - Aziz Yıldırım: "Benim merak ettiğim şu: Fenerbahçe başkanını kim şampiyon yapmak istemiyor?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Aziz Yıldırım: "Benim merak ettiğim şu: Fenerbahçe başkanını kim şampiyon yapmak istemiyor?"

Aziz Yıldırım: "Ben toplantılara falan gitmeyeceğim. Yarın Ankara'ya gideceğim, işlerim var. Eski yöneticilerin çağırıldığı yemeğe çağırıyorlar ama Şekip Mosturoğlu'nu arıyorlar. Ben dahil 8 tane arkadaşın ismini verip 'Bunları sen çağır.' diyorlar. Onun için ben de dahil hiçbiri gitmiyor. 2 Nisan da aynı şekilde. Orada ne olacağı da belli değil.

Benim merak ettiğim şu: Fenerbahçe başkanını kim şampiyon yapmak istemiyor? Kim, adı ne? Adını koymadan mücadele olmaz. Biz adını koyduk, FETÖ dedik. Devletle FETÖ'yü ayırdık ve FETÖ'ye karşı mücadele ettik. Hep beraber, bütün camialar... Bağdat Caddesi'nde yürüdüğümüzde, Anıtkabir'e gittiğimizde boynumda bütün takımların atkıları vardı."

bAŞKanım.

1353359-29061077-2560-1440.jpg

Fetö mü demiş? Ulan çıktığında terör örgütü başı beni aradı konu ile ilgisi olmadığını söyledi biz de doğrudur dedik demedin mi? 15 temmuzdan sonra fetö dedin. Şimdi sen de aynı bkun lacivertisin. Çok fazla laf etmeyin çekilin artık bir kenara hatta takımınızı da çekin kurtulalım bu ahlaksızlıklardan. Belli ki camianın genlerinde var bu ahlksızlıklar... Salın bu ülkeyi artık...

Aziz Yıldırım: “Her sıkıştıklarında Aziz Yıldırım neden toplantılara gelmiyor diyorlar. Ben hiç bir toplantıya gitmeyeceğim. Başınızın çaresine bakacaksınız.”

Kaossss

(Sonradan çıkarılan yasayla, yasa dışı elde edilmiş sayılan!) kesin kanıtlarla sabittir ki; Aziz Yıldırım, FB nin şampiyon olması için şike yapmıştır...

Başkanlıktan çekilmesi yönünde telkinde bulunan FETÖ' ye de şike yapmasına sebep olan iflah olmaz ihtirası yüzünden karşı koymuştur. Sonraki gelişmelerle hikayeyi kahramanlık boyutuna taşımış, baba tarafından kalıtsal şizofren biridir...FETÖ amacına muvaffak olsaydı, şu an FB liler tarafından en büyük hain ilan edilmişti; muhtemelen Murat Ülker veya Nihat Özdemir de şu an tarihin en büyük FB başkanı payesiyle caka satıyor olurdu. O tarafını fazla uzatmayayım, derin mevzu...

Ancak Aziz Yıldırım bile Diyabet ve Şizofreni hastası olmasına rağmen Ali Koç' dan daha tutarlı yöneticilik yaptı. FB ye legal manada da önemli hizmetleri olduğu gibi, Türk Sporuna dair doğru ve önemli tespitleri de vardır...

Ali Koç ise bambaşka bir şey çıktı. FB ye ve sporumuza para dışında olumlu bir şey kattığını görmedim, bilmiyorum. Hastalıkla filan izah etmeye tıbbi bilgim kifayet edemiyor maalesef. Uzmanlar tarafından incelenmesi mümkün olsa kesin bir şeyler çıkacaktır. Kalan hayatını nasıl sürdüreceğini cidden merak ediyorum...

O kötü ruhlu insan modeli son toplantıda aziz için onlara da geleceğiz dedi canlı yayında.Herif müthiş derecede kafayı sıyırmış.

Üst Alt