Aziz Yıldırım Divan Kurulu'nda Konuşma Yapıyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım Divan Kurulu'nda Konuşma Yapıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aziz Yıldırım Divan Kurulunda Konusma Yapıyor

''Şike yaptıysam Fenerbahçe için yaptım''

Bu hakimin kararlarının hiç biri yargıtaydan dönmemiş muhtemelen buda dönmeyecek. O zaman bu cümlesini uplarız.

tehdit ediyor yaptıysam fenerbahçe için yaptım onanırsa karar takımı çekeriz. yani ben futbolu bitirmeyi kafaya koydum beni yakıyorsunuz bende futbolu bitirecem diyor.

Cevap: Aziz Yıldırım Divan Kurulu'nda Konuşma Yapıyor

azizin tehditleri hem kendi hem de fener adına korkularıdır.

Hiç cevap vermemek lazım bu köpeğe yakında kafese geri girecek zaten. Orada geberir.

azizin yaptığı kendi açısından en mantıklısı tehdit ederek baskı kuruyor futbolu bitiririz ayağına kararın yargıtaydan dönmesini sağlamaya calısıyor

bu şerefsizler havuzdan çekilsin, lig tv ye abone olmayan fenerli olsun

basına laf atıyor ama hıncal uluc la ahmet cakar yazdıklarını bizi suclayacak ya okuyor cakall

Pis şikeci! Utanmadan konuşuyor

Suç bizde, bunların üstüne gitmedik.

Burada bile bunların ceza yemiyecek diyenler vardı ve bu konuya önem vermiyen. Melo için yaptiklarımızı bu şike süresinde yapsaydık zor konuşurdu. Adamlar yasaları değiştirdi hiç kimse karşı gelmedi.

Şimdi tabi ki g.tleri kalkti.

İnşallah en ağır cezayı alırlar

Adam resmen tehdit etti küçük klublerle lig tv yi şimdi hepsi yalakalık yaparak geri döndürme çabaları başlar eğer geri dönerse biz çıkalım havuzdan.

Etrafı suçlayarak savunma yaptığını sanıyor..Savunmanın böyle yapılmayacağını biri anlatsın şu şebeğe.

Adam denizlide ki tinerci amigonun döviz bürosuna para geli tamıma tamına 1 milyon dolardı aaabeyyy mektubunu mahkemeye vermiş birde diyor ki mahkeme ciddiye almadı ,salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk ya ...

Arkadaşlar bu iyiye işaret.Herif tutuşmuş inşAllah fenerbahçe kulübünü de beraberinde götürecek.Türkiye Cumhuriyeti de bu kepaze camiadan kurtulmuş olacak.

Ne futbolu? Futbol mu kaldi artik? Adam cikip resmen TC'yi tehdit ediyor ama hala onu ordan indiremiyorlar. Yazik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt