Aziz Yıldırım Futbol Aktüel'e Konuk Oldu - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım Futbol Aktüel'e Konuk Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aziz Yıldırım Futbol Aktüel'de

bu trt yorumcusu falan dediği nedir ya yine ses kaydı bilmem ne diyo bize sallamaya çalıştı yemin ederim ruh kanseri bu adam biz yaptık ama onlarda yapmış zamanında diyo af bekliyor her şeye şike denmez arada yapılır hakeme güzellik telefon edip tehditkar iyi maç yönetsin denir cüneyti verin bizim maça denir vay anasını iyi ki çıkmış mahkeme az bile vermiş 10 yıla çıkar yargıtay ben söliyim

operasyon başarıyla tamamlandı. antuda ortalık büyük başkan çığlıklarıyla inliyor. gurur duyan mı ararsın, şikeci başkana sahip oldukları için Allah'a şükreden mi ararsın.

iyi uykular fenevbahçe

Ntvspor'un altın günü oldu resmen. Herif sanki peygamber anasını satayım her cümlesini ayrı manşet yapmışlar.

ya beyler yanlış biliyorsam beni düzeltin. barcelona nın bile üye sayısı 170 binin üzerinde biliyorum. fb nasıl bir milyon rakamına ulascak. hemde yıllık 1000-1200 dolar aidat parası isteyerek. hemde bizim gibi ekonomik durumu şahane diyebilecegimiz bir düzeyde olmayan bir ülkede. bu adam ya uçmuş ya da ülkemizin durumunu bilmiyor. istenen parayı düsününce 300 bini bulsun öpsün basına koysun....

izleyemedim. dedigi salakca seyleri buraya aktara bilirmisiniz. sike icin ne dedi? agzindan birseyler kacirmis.

Cevap: Aziz Yıldırım Futbol Aktüel'e Konuk Oldu

Aziz yıldırım konuk olacak.

Erman-Ahmet-Rasim ozan da soru soracak :D

rıdvan güntekin ve fuat ın yerinde olsam bugun o kanaldan istifa eder meslegi bırakırdım böyle bir acizlik yok ulan karşındaki adam peygamber olsa böle sus pus durmazsın soru sormaya korkmuşlar agızlarını açamamışlar evet efendim sepet efendim paso

başlık yanlış olmuş. futbol aktüel ekibi aziz yıldırıma konuk oldu demek lazım

Ben bir ara sandım Aziz program sunucusu, bu 3 yalakada programa konuk olmuş sanki.Aziz bunlara soru soracak onlarda cevaplacak havaları vardı.

"
İkincisi hakkında tam net konuşamayacağım. O projede
Fenerbahçe
'ye yıllık 200-300 milyon dolarlık gelir bekliyor. Ön anlaşmayı imzaladık.
Fenerbahçe
Stadı'nın altında da çalışmaları yapılıyor.Benden sonraki Fenerbahçe Başkanı'na Genel Kurul karar veri"

ne ola bilir bu acaba? kesik kacak para basiyodur stadin altinda serefsizler :lol::lol::lol:

hep açıklayacak.. hep konuşacak.. blöf yapıyor elinde hiçbir şey yok.. yakında diğer uyuyanlar da bunu görecek..

namus davasını açıkla dediler.. onu da siz araştırın diyor.. namusum gitti demez herhalde.:asd:

aynı teraneler. bi b.k bildiği yok kamil kamil taraftarını uyutuyor işte.

Bugüne kadar Türk futbolu için hep fedakarlık yapmışlar. Bu fedakarlığın karşılığı verilmezse artık kendilerini düşünmeye başlayacaklarmış. Ne demek oluyor şimdi bu? Yine hem tehdit savurup, hem de siz öyle yapmazsanız biz de böyle olayları yaparız. Ne yapmışsın Türk futbolu için? Havuzda kalmışmış. Havuzda kalmasalarmış gelirlerini 10 katına çıkartırlarmış. Defol git. Havuzu en çok isteyen sen değilmiydin? İddia da Türkiye' de en fazla maç fener maçlarına oynanıyormuş. O yüzden diğer takımların aldıklarının iki üç mislisini almaları gerekiyormuş iddiadan. 1.000.000 üyeye çıkaracaklarmış sayıyı. Her birinden para alacaklarmış vs. Bunun adı fener taraftarından para toplamaktır. Sen ki Adnan Polat böyle bir kampanya başlattığında dalga geçen eşşeksin, niye aynı şeyi cilalatıp parlatıp yapmaya çalışıyorsun.

O komedi dans üçlüsü de orada oturmuş ağızları açık izliyorlar. rıdvan denen yaratık azize siz bana şöyle demişsiniz diye sorarken bile tırsım tırsım tırsıyor. Biz onu sana söylemedik, bizde menejerlik yapmış bir şahısa söyledik. rıdavan da tamam o jaman. Kimmiş o eski menejer? Madem adamsın diğerleri adam değil. Çıkmışsın oraya kime ne söylediysen isim ver söyle. Atarım ortaya laf kim alınırsa artık zihniyetinde adamlık mı olur?

Başkan takıma karışmıyorum diyor rıdvan da bunu onaylıyor. Ulan deyyus niye kovdular fenerden seni? kovduklarında ne söylüyordun bu konuyla ilgili?

Soracaklarınız bu kadar mı diye show yaptı ama sorulan sorulara şimdi konuşamıyorum diyip kestirip attı. Madem konuşamayacaksın ne demeye sorun sorun her şeyi sorun diyorsun?

Vesselam bu televizyon denen meret gerçekten çok büyük bir güç. Bizim halk orada söylenen her şeye mal gibi inanıyor ne yazıkki. Adi herif showunu yaptı fenerli malların hepsi de ne büyük adam şu aziz yıldırım, ne kadar haksızlıklara maruz kaldı dedi. Oldu bitti.

Haydi benim saf halkım çıkın putunuza tapının. Allah' ın adaleti bizimle olsun inşallah. İşin içerisine insan girdi mi hak hukuk kalmıyor ne yazıkki.

"Biz yapmadık Galatasaray yaptı." yerine "Sadece biz yapmadık herkes yaptı." ya getirmiş durumu.

Programın adı da Futbol Aktüel'miş,adam gidiyor amatör branş hikayeleri anlatıyor anlamadım gitti.

Neresinden bakarsanız bakın rezalet , bu kadar yandaşlık olur mu ?

Aziz bir şeyler söylüyor Güntekin ve Fuat'a doğru bakıyor , Güntekin ve Fuat'ta Aziz'e bakıyor , Rıdvan'da Aziz'e bakacağına Güntekin ve Fuat'a bakıyor , Aziz'in konuşmalarını pekiştiriyor açıyor sanki tercümanı şeref yoksunu adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt