Aziz Yildirim: "Selçuk İnan, devre arasında bize teklif edildi, almadık"


Bu kadar yuzsuzluk olur mu :)Aziz Yıldırım, Galatasaray’a transfer olan Selçuk İnan konusunda ortaya şok bir iddia attı! Fenerbahçe Başkanı, "Selçuk İnan, devre arasında bize teklif edildi, almadık" dedi.Aziz Yıldırım, Lig TV'de katıldığı "Şampiyonlar Lig TV'de" programında şok bir iddia ortaya attı!..

Fenerbahçe Başkanı, Selçuk İnan'la ilgili sorulan soruya, "Selçuk'u Trabzonspor devre arasında bize veremeye yakındı. Mukavele teklif ettiler. Biz 'hayır' dedik. 'Şu an Selçuk Trabzon'a yakışır, sezon sonu görüşelim' dedik.

Bunu da söylüyorum ki herkes bilsin gerçekleri. Sezon sonunda da kendisi Galatasaray'a söz verdiğini belirterek imza attı. Hayırlı olsun" şeklinde cevap verdi.

Aziz Yıldırım, Emenike transferinde çok kararlı olduklarını ve transferi bitirdiklerini, transferi Şekip Mosturoğlu'nun takip ettiğini belirtti.https://www.gazeteport.com.tr/SPOR/NEWS/GP_911195
 
Cevap: Aziz Yildirim: "Selçuk İnan, devre arasında bize teklif edildi, almadık"Oyuncağı elinden alınmış bebek gibisin Aziz. Kes zırlamayı.
 
Cevap: Aziz Yildirim: "Selçuk İnan, devre arasında bize teklif edildi, almadık"Bu adam gerçekten tam bir mal.Aziz yıldırım şampiyonluk yolunda en önemli rakibinin en önemli oyuncusunu teklif edecekler ve bu karaktersiz adam selçuk trabzona yakışır diyecek öyle mi? Hadi ordan.Çamur atmak için yaptığı karaktersizliğe bak.
 
Cevap: Aziz Yildirim: "Selçuk İnan, devre arasında bize teklif edildi, almadık"Tabii bonservis vermek istemedi, kesin bize gelir demistir. Bunada cok buyuk bir kapak oldu...
 
Cevap: Aziz Yildirim: "Selçuk İnan, devre arasında bize teklif edildi, almadık"Klasik Aziz lafları bunlar.

Soda içmesini tavsiye ediyorum. :)
 
Cevap: Aziz Yildirim: "Selçuk İnan, devre arasında bize teklif edildi, almadık"Ulan birkezde bizim aldıgımız adamla görüşüp vazgecmeyin be:D
 
Cevap: Aziz Yildirim: "Selçuk İnan, devre arasında bize teklif edildi, almadık"Bu aptal herif oyle bir hava veriyor ki kendine ve Fenerbahce'ye en durust en namuslu takim bunlar hissi olusuyor insanda. Oysaki kansiz - ahlaksiz bir takim paralelinde oyle bir baskan .
 
Cevap: Aziz Yildirim: "Selçuk İnan, devre arasında bize teklif edildi, almadık"Taraftarını teselli etmeye alışıo.

Asıl bu lafları yiyen Angutlara yazık.
 
Cevap: Aziz Yildirim: "Selçuk İnan, devre arasında bize teklif edildi, almadık"trabzonspor sözleşmesi bitiyor diye cüzzi de olsa bi para kazanalım diye düşünüp bunlara gelin alın demişler.bunlar da nasıl olsa selçugu ikna ederiz beleş alırız dediler selçuk da bizi seçince aziz ski tuttu!olay bu.
 
Cevap: Aziz Yildirim: "Selçuk İnan, devre arasında bize teklif edildi, almadık"Hadi ordan kuduz köpek, git önce kendi hakkında ki gerçekleri anlat, asker kaçağıyım fln de bunları anlat.
 
Cevap: Aziz Yildirim: "Selçuk İnan, devre arasında bize teklif edildi, almadık"fft17_mf97250.Jpeg
 
Cevap: Aziz Yildirim: "Selçuk İnan, devre arasında bize teklif edildi, almadık"sanki havlama sesi duydum gibi. Ben size hep diyorum itlerin yemini esirgemeyin, havlama sesini duymaya gelemiyorum.
 
Cevap: Aziz Yildirim: "Selçuk İnan, devre arasında bize teklif edildi, almadık"Adam resmen hazım sorunu yaşıyor.
 
Cevap: Aziz Yildirim: "Selçuk İnan, devre arasında bize teklif edildi, almadık"Komik bir açıklama olmuş.İşin garibi buna inanan maldavallar da var.Selçuk madem bize söz verdi, neden hemen açıklanmadı transferi de düne kadar beklenildi. Bir de verilmiş söze sahip çıkarım havası vermiş, Topuz transferini unutmadı kimse.
 
Cevap: Aziz Yildirim: "Selçuk İnan, devre arasında bize teklif edildi, almadık"selçuğu alamadınız sonra istemedik diyorsunzu ardından selçuğu alamadık ama bakın biz şunlarla ilgileniyoruz diyorsunuz,sanki hepsini alacaksınız.taraftarınızı uyutmaya devam edin,bu yıl ligi düşünmediğinizde belli direkt şligine abanıp patlayacaksınız,birde hala tesadüf olayını irdeleyip duruyorsun aziz yıldırım..kaç yıldır başkanısın fenerin o kadar yatırım vs yaptın ama o kupanın kulpunu dahi alamadın,onu bırak finale bile çıkarmadın takımını.ezikliğini ancak para saçarak kapatmaya çalışıyorsun,yaşı belli olmayan emenikeye 9 milyon euro para veriyorsun ama ne kadar gücün varsada bonservissiz selçuğu "Galatasaraylı" olduğu için alamıyorsun..demekki herşey para değil ama bir türlü öğrenemedin..Son gafletinde federasyondan oldu,çok iyi yönetiliyormuşuz!!.. haziranda sonra gelecek yeni ekiple kim nasıl yönetiliyor göreceğiz,rezil ettiniz ligide futboluda...
 
Üst Alt