Aziz Yıldırım ve Göksel Gümüşdağ Canlı Yayında Tartıştı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım ve Göksel Gümüşdağ Canlı Yayında Tartıştı!

Azizin konusu o değil ki Gümüşdağ zaten İhale günü olan kurun geçerli olduğunu söylüyor

Aziz bir haziranda ki kurun baz alınmasını istiyor ve bunda adam haklı sonuçta yeni sözleşme o tarihte başlıyor

Hayır Aziz 2 konudan bahsediyor;

1- Neden 1 Haziran 2017 geçerli değil diye,, bence haksız teknik olarak mümkün değil zaten önceki yayın ihaleleride bu dediği ile uyuşmuyor

2- Madem şartnameye uydunuz diyor o zaman benden neden muvafakatname istiyorsunuz diyor ki bence haklı çünkü şartnameye uyulmuyor çünkü şartnamede ihale tarihinde ki kur esas alınır der bunlar 3,36 olan bu kuru değil 3,26 olan şartname satın alma tarihinde ki kuru baz alıp aradaki 10 kuruş için ki bu yılda 25 milyon TL den 5 yılda 125 milyon TL yapar yayıncı kuruluşa jest yapma peşindeler.

Bence Aziz imza atmaz yayıncı kuruluşta o parayı Aziz'in sayesinde diğer kulüplere cayır cayır öder veya CB Aziz'i arar olay direkt çözülmüş olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bencede Aziz Yıldırım haklı bu arap firması Türkiye'de ki sallanan ekonomiyi koz olarak kullanıyor ve kuru erkenden sabitletiyor..
O zaman futbolcuların maaşlarını da federasyon sabitlesin farkları federasyon ödesin!

Videoyu sonuna kadar izledim azize hak vereceğim aklımın ucundan geçmezdi. Bide şöyle bir konuda var aziz yıldırımın kalemi birileri tarafından kırılmış ve kimin kırdığınıda çok iyi biliyoruz. Futbolda artık son günlerini yaşıyor bence, tekrar hapise veya ceza yememek için feneri bugüne kadar hep kalkan olarak kullandı, ama fenerin kötü gitmesiyle birlikte o gücüde kaybedecek.

Aziz bu konuda haklı yalan değil. Bizim dursun denen kamyoncudan bozma otelci de dahil olmak üzere hepsi sorgusuz sualsiz biat etmiş boyun eğmiş. Türk futbolunun hakkını şikeden ceza almış ve şirazesini tamamen kaybetmiş bir herif savunuyor diğerleri sinmiş seyrediyor yazıklar olsun.

İhale 1 haziran 2017 tarihinden itibaren geçerli ise o günün dolar kuru ne ise ona sabitlenmeliydi. 1 haziran tarihinde dolar 4 olursa ne olacak? Böyle şaçma şey mi olur?
Bu ülkede onu kimse kabul etmezde ortak bir noktada karar alınmalıydı. Kurun o zamanki durumuna göre maks 3.5 olacak şekilde gibi.

Hayır Aziz 2 konudan bahsediyor;

1- Neden 1 Haziran 2017 geçerli değil diye,, bence haksız teknik olarak mümkün değil zaten önceki yayın ihaleleride bu dediği ile uyuşmuyor

2- Madem şartnameye uydunuz diyor o zaman benden neden muvafakatname istiyorsunuz diyor ki bence haklı çünkü şartnameye uyulmuyor çünkü şartnamede ihale tarihinde ki kur esas alınır der bunlar 3,36 olan bu kuru değil 3,26 olan şartname satın alma tarihinde ki kuru baz alıp aradaki 10 kuruş için ki bu yılda 25 milyon TL den 5 yılda 125 milyon TL yapar yayıncı kuruluşa jest yapma peşindeler.

Bence Aziz imza atmaz yayıncı kuruluşta o parayı Aziz'in sayesinde diğer kulüplere cayır cayır öder veya CB Aziz'i arar olay direkt çözülmüş olur.

ben videoda ihale tarihinde ki kur geçerli diye anladım

Araplar 500 milyon $ sadece Galatasaray ve Fenerbahçe için vermiştir diğer kulüplerin 1 $'lık değeri yoktur. Keza yayıncı kuruluş kim ki ben onları düşüncem sayemizde dünyanın parasını kazanıyorlar onlar bizi düşünsün.

Büyük Başgan <3

ben videoda ihale tarihinde ki kur geçerli diye anladım

Yok işte dediğim gibi normalde geçerli olması gereken o ama bizimkiler 125 milyon TL yi babalarının parasıymış gibi hediye edip jest peşindeler. Aziz imza atmazsa mümkün değil o da onu bildiği için İhaleye fesat karıştırmayın diyor az çakal değil Azize.

kuru sabitleme işini de çözememişler hala. biz de kulüp olarak çözebilmiş değiliz. ödemeler ne zaman yapılacaksa son 180 gün ortalaması alınarak kolaylıkla çözülebilirdi sanki. ama beceremiyoruz biz bu işleri.

Yok işte dediğim gibi normalde geçerli olması gereken o ama bizimkiler 125 milyon TL yi babalarının parasıymış gibi hediye edip jest peşindeler. Aziz imza atmazsa mümkün değil o da onu bildiği için İhaleye fesat karıştırmayın diyor az çakal değil Azize.

Göksel Gümüşdağ: Şartname günü 3.26 olan kur ihale günü 3.36'ydı. İhale günü kur neyse, haziran günü kur da o olacak. Şartnamede bu yazıyor. Geçmişte de böyle yapıldı

Azizin derdi bu değil zaten Gökselin açıklamasıda ortada ihale günü ne ise o.

Azizin derdi bir Haziranda kur dört lira olursa ki olmak üzere zaten

Şartnamede kur sabitlemek saçmalığın daniskası ya şunu tamamen TL yaparsın yada uluslararası şirketlerde katıldığı için tamamen dolar

Son düzenleme:
Göksel Gümüşdağ: Şartname günü 3.26 olan kur ihale günü 3.36'ydı. İhale günü kur neyse, haziran günü kur da o olacak. Şartnamede bu yazıyor. Geçmişte de böyle yapıldı

Evet öyle diyor ama sonra da öyle ama biz 3,26 yı baz alıp digiturk e jest yapalım diyor.

Aziz Yıldırım haklı

Yalnız NTVspor yine ne yaptı, ne etti Fener'in hezimetini unutturdu. O yüzden manidar bu konu, bu konuklar, Aziz'in canlı yayına bağlanması falan

konuşma anına denk geldim

aziz y haklı

kulübünün menfaatlerini kendi şirketinin menfaatleri gibi savunuyor

başta bizim pisuvarcı olmak üzere hiçbir başkanın umrunda olmadığını görüyoruz kulüplerin ettiği zararı

konuşma anına denk geldim

aziz y haklı

kulübünün menfaatlerini kendi şirketinin menfaatleri gibi savunuyor

başta bizim pisuvarcı olmak üzere hiçbir başkanın umrunda olmadığını görüyoruz kulüplerin ettiği zararı
Üstelik daha bir iki saat önce Fikret en büyük kulübüyüz falan diye böbürlendi

Çok büyükmüş gerçekten bayağa büyük bir kıçı varmış demek

Üst Alt