Aziz Yıldırım Yeniden Yargılanacak! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım Yeniden Yargılanacak!

Şike yaptıysam Fb için yaptım dedikten sonra başka ne yargılama yapıyorlar.
"Şike yaptıysam kendim için mi yaptım, Fenerbahçe için yaptım" diyor adamcağız yerden göğe kadar haklı. Kardeşim sen şahsa neden ceza veriyorsun, kulübe ceza ver diyor alkışı da alıyor hani. Müthiş bir camia, müthiş.

Ha birde güneşi balçıkla sıvayamayacajlarını anladıklarında bir karar çıkartmışlardı "şike yapılmıştı ok ama sahaya yansımamıştı" değil mi? O da müthiş bir karardı, müthiş.

Rakip bu, adalet bu, seviye bu.

Resmi devlet kanalı aspor Yargıtay adına açıklama yaptığına göre konu kapanmıştır.

Ulan şimdi Atatürk'ün videolarını izliyorum bu ülke 100 yılda geriye gitmiş

Mantiksal olarak dusunursek fbnin ceza almasi imkansiz, nedeni ise Turkiyede buyuk bir kaos ortami olusur. Hem finansal olarak buyuk zararlar olur, hemde politik olarak bazilari bundan zarar edecektir. Daha kotusu tribunlerde olaylar cikar ve daha kotu seylerde olabilir. Aykut kocaman ne demisti, radara biz yakalandik, haksizda degil. Hepimiz biliyoruz ki super lig tarihinde sike yapan diger takimlarda oldu ama radar fbyi yakaladi. Peki, sizce bu tesadufmu?

Bana gore ulkede paralel bir yapi var, yani sistem icinde baska sistem kurmak isteyen yada var olan bir sistem oldugunu dusunuyorum, en azindan bana bu mantikli geliyor yoksa baska aciklamasi yok bunun. Her ulkede oldugu gibi Turkiyedeki sistemde tabiki anasinin sutunden cikmis ak kasik degil, iyisiyle kotusuyle idare edilen bir sistem var ve suan var olan sistemde korunan camia acik ara Fenerbahcedir. Bunu gormemezlikten gelemiyor insan, hersey apacik ortada. Politikadan, tffden, unlulerden taaaa is adamlarina kadar cogu bilinen yuzler gozumuze baka baka fbye ne kadar destek verdiklerini gosteriyorlar. Ama perdenin gozukmedigi yerde ise bu sisteme karsi olanlar var, Kim olduklarini bilmiyoruz ama oyle Yada boyle fenerbahcenin butun pislikleri meydana cikiyor.

Borc icinde batan bir gemi fb, mok icinde bogulmus ve fb ismi pislendi ve bunu istedikleri kadar unutturmaya calissinlar. Adamlar daha yeni yeni pislikleri ortaya cikti, kOc denen biri geliyor ve aynen pislik yapmaya devam etti. Bunlar yanlarinda kalmiyor ve kalmayacak. Haaa cezami alirlar, almazlar ama rezil olacaklari kesin!!

Üst Alt