Aziz Yıldırım'dan İddialı Derbi Mesajı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım'dan İddialı Derbi Mesajı!

9ce88e40399c6ccbb7488912ad0f0448.jpg

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Üniversitesi'nin yapılmasının planlandığı Gebze'deki arazide önemli açıklamalar yaptı. Fener'in patronu, pazar günü oynanacak Galatasaray derbisi öncesi ezeli rakibi kızdıracak açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan Galatasaray derbisi öncesinde açıklamalar...

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray ile Kadıköy'de oynayacakları derbiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'a sahalarında 17 yıldır yenilmediklerini ve bunun artık bir "gelenek" olduğunu söyleyen Aziz Yıldırım, "Bu gelenek 17 yıldır sürüyor. Bundan sonra da devam edecek. Oyuncular ve teknik heyetle görüştük. Takımda herkesin morali yerinde. 'İyi oynayan kazansın' şeklinde bir temennim olmayacak; biz kazanacağız. Centilmence bir maç olsun. Galatasaray taraftarı ilk kez Kadıköy'e gelecek, taraftarımız da tahriklere kapılmasın" ifadesini kullandı.

Galatasaray'ı en kötü zamanlarından 6-0 mağlup ettiklerini belirten Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "Biz en kötü zamanımızda Galatasaray'ı 6-0 yendik. Kadromuzda 24 oyuncumuz var. Önemli olan taraftarlarla futbolcuların buluşup birlikte hareket etmesi. Bu olduktan sonra hiçbir şey sorun değil. Galatasaray taraftarının Kadıköy'e gelmesini biz istedik. Kulüpler Birliği'ne de bu konuda yazı gönderdik" dedi.

(Lig TV)

Taraftarlar tahrikten uzak dursun diyor ulan sizin ezikler kadar tahrik edenler var mıdır dünyada.

Yıllardır ellerinde tek iki teselli var biri 6-0 diğeri ise Kadiköy deki seri. 6-0'ı geçtim onun hiç bir önemi yok gözümde sadece bir skor, ancak ezik kişilikler skorlar ile övünür durur yıllarca. Ama şu Kadıköy lanetini bozmak için can atmayan futbolcumuzun yüzüne tüküreyim, sırf şu heriflere inat gaza gelirdim hırs yapardım ben futbolcu olarak canımı dişime takardım.

Başlarım serisine başlarım taraftar baskısına başlarım psikolojisine falan. Er ya da geç bitecek bu seri o zaman da artık "ama biz sizi 6-0" yendik argümanının yanında "ama siz bizi x sene yenemediniz" diye kendilerini avuturlar herhalde.

Ezeli rakibimizin sahasında kupa kaldırmışız daha ötesi var mı. Övünüp dursunlar. Bakalım yendiğimiz gün ne diyeceksin Aziz bey.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Bu adamdan nefret ediyorum ama keşke bizimde böyle başkanımız olsa. Dursun gibi konuşmasını ve ne dediğini bilmeyen başkan görmedim ben.

Bu adamin demeclerini okuyup ne diye sinirlenip kompleks yapiyorsunuz ki? Adamlarin ciddi sekilde Galatasaray kompleksi var.. Bunu kullanip sizi daha kötü duruma düsürüyorlar medya önünde.

Gülün gecin ya.. Cidden yazik 2-3 senedir ne duruma gelindi. Aysal döneminde Fener'i rakip olarak takan yoktu adeta, simdi de orda yenelim, heykel fln dikilir deniliyor.

Sözde Avrupa Fatihi Galatasaray..

Seni böyle konuşturanlarda biraz adamlık olsa o koltukta bir saniye daha oturmazlar

Şikeciler, 2,5 senedir boş meydan buldu ha bire sallayıp duruyorlar.

Nede olsa karşılarında onları susturacak kapasiteye, vizyona,bilgiye ve tecrübeye sahip kimse yok.

Gün gelir o lafları yutmak zorunda kalirsin şikeci.

SARI KIRMIZI!

Niye yalan mı renkdaş? Bir Dursun'un konuşmasına birde Aziz'in konuşmasına bak. Farkı görürsün. Aysal'da çok iyi hitap ediyordu. 2-3 Saat konuşsa oturup dinlersin ama Dursun'a 10 dakika dayanamam ben.
Evet net bir şekilde yalan.

Dursun berbat bir başkan diye Aziz gibi bir adamı başkan olarak isteyecek halim yok. Aysal klas adamdı zaten bu ikisi ilr kıyas yapamazsın.

Aziz gibi bir başkana imreneni de ilk defa görüyorum. Bildiğin diktatör adam binlerce kişiyi parmağında oynatıyor.

Evet net bir şekilde yalan.

Dursun berbat bir başkan diye Aziz gibi bir adamı başkan olarak isteyecek halim yok. Aysal klas adamdı zaten bu ikisi ilr kıyas yapamazsın.

Aziz gibi bir başkana imreneni de ilk defa görüyorum. Bildiğin diktatör adam binlerce kişiyi parmağında oynatıyor.

Yanlış yazmışım o zaman. Ben medyaya böyle konuşan,hitabı yüksek,söyledikleri net olan bir başkan istiyorum demek istemiştim. Zaten nefret ettiğimi söyledim.

Başkanı bırakın konuşsun. Önümüzdeki 18 yıl daha başkan olarak görmek istiyoruz kendilerini. Ali Koç gibi yeni yetmeler başkanı yemeden sahip çıkın.

Yanlış yazmışım o zaman. Ben medyaya böyle konuşan,hitabı yüksek,söyledikleri net olan bir başkan istiyorum demek istemiştim. Zaten nefret ettiğimi söyledim.
Azizin iyi konuştuğu falan da yok. Adam hep çemkiriyor hep agresif hep başkalarını suçluyor hep mağduru oynuyor. Say say bitmez.

Azizin iyi konuştuğu falan da yok. Adam hep çemkiriyor hep agresif hep başkalarını suçluyor hep mağduru oynuyor. Say say bitmez.

Algı oyunu yapıyor. Bunu ülkenin Cumhurbaşkanı bile yapıyor. Bu sayede 2 isimde yıllardır koltukta. Bu işte hitap ve ikna yeteneğidir. Adamdan nefret bile etsen öyle bir konuşuyor ki inanıyorsun. En tepede olmak zaten kabiliyetten çok halka hitap ve ikna işidir.

Algı oyunu yapıyor. Bunu ülkenin Cumhurbaşkanı bile yapıyor. Bu sayede 2 isimde yıllardır koltukta. Bu işte hitap ve ikna yeteneğidir. Adamdan nefret bile etsen öyle bir konuşuyor ki inanıyorsun. En tepede olmak zaten kabiliyetten çok halka hitap ve ikna işidir.

Adamlarin dediklerine inaniyorsan keramet konusanda degil inanandadir bana göre. Neyse bir Galatasaraylinin Azize benzer bir baskan istemesi garibime getti sadece o yüzden yazdim.

Hersey konusmak degildir, konussun dursun. Zaten bu kadar konustugu icin yillardir Fenere musallat oldu birakmiyor adam. Koyun sürüsünün cobani adam.

Cxd6QM6XEAAegIp.jpg:large

Bunu asın florya'nın girişine. Gotlu gobekli halimle bile o sahaya çıkıp cigerim çıkana kadar koşarım basarım

Üst Alt