Aziz Yıldırım'ın Algı Manipülasyonları Üzerine! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım'ın Algı Manipülasyonları Üzerine!

fenerbahce-avukat%C4%B1-emin-ozkurt-tan-aciklamalar-futbolistan.jpg
bu-da-mi-gol-degil-0111131200_m.jpg

Şu an da devam etmekte olan yayında Aziz Yıldırım'ın üstü kapalı biçimde camiamızı zan altında bırakan açıklamalarının ardından bazı detayları açıklamak hasıl olmuştur.

Evvela bu şahıs her başı sıkıştığında, işler saha da istediği gibi gitmediğinde 'barkovizyon' eşliğinde yaptığı sunumlar ile ligi manipüle etmesi ile bilinen söylediklerinin %80'i hayal ürünü, geri kalanı da iftira olan biridir.

Kendisini tanımlayıp bildiklerimiz ile canınızı sıkmak istemiyoruz.

Bu şahsın kulübümüzü FETÖ denen oluşum ile işbirlikçi gibi gösterip, kendisi ve kulübü için haksız kazanç sağlamak olduğu aşikardır. Nitekim bunu yıllardır yapan bir camia için bunu yaparken utanmasını dahi beklemiyoruz.

Sarı lacivert medyanın 15 Temmuz'dan sonra ki süreçte sürekli Galatasaray aleyhine algı yaratmaya çalışması, zamanında kol kola yürüdükleri ve toz kondurmadıkları bu hainler üzerinden kendilerini unutup /aklayıp Galatasaray'da eskiden top oynamış bir takım kişilerin geçmiş bağlantılarını kurcalayarak camiamızı karalamaya çalışması tek kelime ile aşağılık bir kompleksten öteye geçmemektedir.

TARİH SÖYLENEN SÖZLERİ UNUTMAZ

Evet, gerçeklerin açığa çıkmak gibi bir kötü huyu vardır. İşte cevabı belli bazı sorular.

1. Zamanın savcıları ile kol kola girerek hazırladıkları ŞİKE YÖNERGESİ çok değil 3 ay sonra kendilerini vurunca ''şike yaptıysam Fenerbahçe için yaptım'' diyen kimdi?

2. 2003-2004 sezonunun devre arasına 11 puan geride girerken, ''Şampiyonlukların saha da kazanılmadığını öğrendim. Nasıl kazanacağımızı artık biliyorum.'' diyen şahıs kimdi. Ve o sezon sonunda kim şampiyon oldu? Beşiktaş Cem Papila ile katledilirken, Fenerbahçe ve Ali Aydın ittifakı ile Rize maçı tekrarlanırken her şey çok mu normaldi.

3. Şike soruşturması sırasında aklanmak için tuttukları avukat Emin Özkurt kimdi? Hangi terörist cemaatin mensubu idi.

4. Cemaatçi olduğu bilinen Emre Belözoğlu takıma neden transfer edildi? Yıkılmayan son kale diyenler o zaman neredeydi.

5. Nihat Özdemir, Mehmet Ali Aydınlar neden yıllar boyu yöneticilik yaptı. Dimdik duruş sergilerken Nihat Özdemir 2.5 Milyon cemaat mensubu Fenerbahçe'li var demedi mi?

6. TFF'ye, MHK'ye 6-2, 5-1 sızmaya çalışırken ve istediği gibi boru öttürürken amaç adalet miydi?

7. 2000-2001 sezonunda Emre, Okan gibi cemaatçi olduğu bilinen futbolcuların satışı ile şampiyonluğu kaptıran Galatasaray mağdur olamaz mıydı?

8. 2004-2005 ve 2005-2006 sezonlarında el ile kol ile atılan goller ile iteklenirken ülke ve Federasyonlar FETÖ'cülerden arındırılmış pürü pak mıydı?

9. Az önce cemaatçi birini geçmişte MHK'ye soktum derken ki pişkinlik katsayısı acaba neydi bu şahsın.

10. Dönemin Antep başkanı Celal Doğan ile transfer pozları veren kimdi? 2000-2001 de 3-0'dan dönen 4-3'lük maçın başkanın da Celal Doğan olması, ve kendisinin Fenerbahçe'li olması ne kadar tesadüftür.

fft226_mf2945152.Jpeg

resim 1. anelka'nın elle attığı gol ile kazanılan Konya maçından bir kare.

11. ''Aziz Yıldırım'ın maneviyatı'' ile şampiyon yapılan Beşiktaş bir sezon sonra dağılırken genel menajeri kimdi?

Flas Flas - Sinan Enginin (Aziz Yildirim yardimli) şike itirafı - YouTube

Bütün bunları üst üste koyup hala Galatasaray FETÖ'cü kapatılsın diye algı yaratmaya çalışan içten pazarlıklı kişilere seslenmek istiyorum. Sizin aklınız da gücünüz de Galatasaray ile uğraşmaya yetmez.

Babalarınız Atatürk'e suikast düzenlemeye çalışırken bu kulüp Çanakkale'de vatan müdafaası yapıp 15'inde şehit düşüyordu.

Bu açıklamayı klübün yapması lazım bu şikeci şerefsizlere fırsat verilirse zeytinyağı gibi üste çıkarlar

Cok merak ediyorum bizim bu pisirik yonetim ne poh yiyecek bunlarin karsisinda. Aysal baskomutanimiz olsaydi toplatiyi bile basardi ve cikarip masada sektirirdi :D

Açıklama yapmaya gerek yok. Eğer bu deliyi ciddiye alıyorsan yapacağın şey açıklama değil dava açmak olmalıdır. Aç davayı sonra o düşünsün.

Şimdi bu adam böyle açıklama yaptı diye kimsenin fikri mi değişecek? Hatta fenerliler de biliyor şike yapıldığını ama takımını alçaltmamak adına "şike yapmadık" diye feveran ediyor. Şimdi bunlar "yedik bir pislik bu işe Galatasaray'ı da dahil edersek en azından Türkiye'de temiz hiç bir takım yok havası veririz" diye mastürbasyon yapıyorlar...

O iş geçti beyim. Tapelerdeki konuşmaları sokacak deliğiniz yok. Kabak gibi ortada duruyor. Bir inşaat işçisi olarak Kahe! Lan yörüyün gidin :D

it ürür kervan yürür. boşverin bu deliyi. kaale alıp cevap vermeye dahi gelmez. cevap verirsen kendini bi halt zannedecek çünkü. sadece sağlam bir dava açacaksın buna bu yeterli. takımının ve yönetiminin başarısızlığını örtbas etmek, taraftara şirin gözükmek adına yapıyor hep bu açıklamaları. sırf 3-5 yıl daha o koltukta oturmak için yapmayacağı rezillik yok bu adamın. taraftarıda koyun zaten ne dese he ağam he paşam olduğu için yıllarca kalır o koltukta

Sağlam bir dava açıp tersten saplamak lazımda bunlara onu yapacak kalibrede yönetim yok.Ünal aysal gibi şikecilere tersten saplayan lafını esirgemeyen birisi lazım.

yahu kardeşim sen bu ülkedeki hukuk sistemi tarafından değil koskoca uluslararası futbol tahkim mahmesince şike yaptığın tescillendi anca kendini bu ülkede aklarsın.Gün doğdu nasıl olsa memlekette kim ne suç işlediyse üzerine atacakları bir cemaat var nasıl olsa.

Üst Alt