Aziz Yıldırım'ın Cezası 21 Gün'e İndirildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım'ın Cezası 21 Gün'e İndirildi

Cevap: Aziz Yıldırım'ın Cezası 21 Gün'e İndirildi

Allah belanızı versin.Adam hakem odasını basıyor,hakemi fırçalıyor.Bunlar maçtan sonra gözlemci raporunda da yazıyor ama şerefsizlik değil mi, bir ödül vermedikleri kaldı.

Bize olsaydı kesin 2 maç seyircisiz oynama garanti, Lugano'nun hareketi kırmızı ve medyaya göre Galatasaray hakemle yenmiş olurdu ve bir yıl boyunca Fenerlilerin bu maç aklından çıkmazdı, dillerinden düşmezdi.

Medya Lugano hareketinin üstünde dursa idi..Ceza alırdı..Medyanın çoğu fbli olduğu için konusu bile açılmadı..

Song bizde maç görüntülerinden ceza almışdı..Ozaman fb medyası iyi çalışmışdı.

Ceza almasının nedeni sahaya inmesi diye biliyorum ve kendisinden nefret etsemde bence bu konuda ceza hakettiğini görmedim olayları yatıştırmaya indi diye biliyorum. soyunma odası bastığında ceza vermiyolar buna veriyolar ayıp ya!

21 günde çok onuda geri alın hatta adama üstün hizmet madalyası falan da verin.

şampiyonluk kutlamalarına nasıl katılacaktı cezası inmese? iyi yaptınız aferin indirin tabi

Ceza almasının nedeni sahaya inmesi diye biliyorum ve kendisinden nefret etsemde bence bu konuda ceza hakettiğini görmedim olayları yatıştırmaya indi diye biliyorum. soyunma odası bastığında ceza vermiyolar buna veriyolar ayıp ya!

Bu maçta da soyunma odasina inmis ve hakeme "ben sefevsizim" demis...

Üst Alt