Aziz Yıldırım'ın Heykeli Dikilsin - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım'ın Heykeli Dikilsin

Cevap: Aziz Yıldırım'ın Heykeli Dikilsin

''Herkes gider, fb sonsuza dek kalır..'' Bu ne ya dalga mı geçiyorlar? :lol: Biz Galatasaraylıyız sözünü 1-2 kelimeyle değiştirmişler.. Yuh be.

Aziz beni de takip ediyormuş beyler 3. dalga da beni de götürmez inşallah :sad007:

İnşallah yaparlar. Bu şekilde torunlarım bile istedikleri zaman "Şikecisiniz, adamın heykeli aha orada!" diyebilirler ŞB'li tanıdıklarına. O zamana ŞB diye bir kulüp kalırsa tabi...

bu takımın taraftarı yokmu. hop bir dakika ne yapıyorsunuz diyen biri yok mu? Bir büyük takım bir şahısa bu kadar bağlı mı olur? Ben şimdi ciddi ciddi düşünmeye başladım fenerbahçe mi büyük aziz mi büyük?

allahim sen akil fikir dagitirken bu fbliler üstünde semsiyemi vardi ? :asd:

yok artik gün gectikce dahada sacmaliyorlar

Bu kadar adamı satın alma başarısı gösteren bir insanın heykelini dikmicekler de kimseyi satın alamayan Adnan Polat ın mı heykelini dikcekler ?

Eğer Adnan Polat takımını sevseydi Aziz Yıldırım gibi milleti satın alırdı.Biz de bu durumda olmazdık.

O yüzden Aziz Yıldırım heykeli dikmek gayet normal bir şey.

Üzerlerine yapışan lekeyi sonsuza dek yaşatmanın,gelecek kuşaklara anlatmanın daha iyi bir yolu olamazdı,helal olsun.

Fenerliler Haram başarıyı ne kadar severmiş yazıklar olsun. Haram ulan haram yiyorsunuz Allah korkusu da mı yok.

İyi düşünmüşler Metrisin bahçesine diksinler heykelini akıl hastanelerindeki gibi oturup düşünür şekilde :D

Johan Cruyff daha hayatta oldugu icin Amsterdam Arena'ya onun adi verilmedi. Bunlar sikeden tutuklandigi icin bir kisiye heykel dikecekler.

Tiksiniyorum...

Beyler ben bi ön hazırlık yaptım.

view-pic-img.html

bence şişme konusuna uyarlasan daha iyi olur..

diksinler sonrada onunde *****irlar

ulan bunlar putperestmi?

alexe heykel azize heykel vay sizin ben mankafaniza

Üst Alt